Rozumný, inteligentní smartphone za rozumný peníz

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět

Jaký OS používáte v telefonu:

Symbian
9
11%
Windows
7
9%
Android
26
33%
iOS
25
31%
Jiný...
13
16%

Celkem hlasů: 80

Kermitak
Moderátor

Re: Rozumný, inteligentní smartphone za rozumný peníz

Příspěvek od Kermitak »

Pytkin: on chce telefon, ne herni konzoli ;]

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

kermitak : argument bol budget ..

BTW : kazdy mame ine preferencie .. ja nepoznam lepsi telefon ako iphone ..

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

koma6 píše:Bylo by zajímavé připojit anketu jaký OS používáte v telefonu:
1.Symbian
2.Windows
3.Android
4.iOS
5.Jiný...
už tady dlouho žádná anketa nebyla ))

HOTOVE :)

Settler

Příspěvek od Settler »

Ivo píše:Tak jsem pořídil Galaxy :wink:
Galaxy S..? v tom pripade gratulce.. jedna z nejlepsich moznosti.. OLED dobrej ne..?

Jinak tedy nevim jak u ostatnich OS, ale ja na WM pouzivam uplne jine reseni synchronizace.. nepouzivam outlook, takze KIES mam jen na zalohu kontaktu.. proste se to jednou zaplo a dokud se telefon nesesype, nebudu ho potrebovat.. v kazdem pripade.. WM zarizeni jdou synchronizovat pomoci plug-inu pres Total Commander, coz je parada.. nechate aktivni ActiveSync spojeni a neprepinate uz na "pripojeni karty" te a te.. pristroj se vam po pripojeni k PC a nabehnuti ActiveSync zobrazi v totalu jako sitove zarizeni.. v nem jsou pak krome obsahu hlavni pameti i adresare oznacujici vsechny karty atd v mobilu.. clovek uz tak nemusi nikde nic prepinat a "otevre" si tak pohodlne telefon cely..
http://www.ghisler.com/ce.htm

..to ale jen tak na okraj, protoze onen MAC problem to samozrejme neresi..

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Upgrade je to pěkný ... iPhone zatím nechci, tech 9k je maximum co jsem ochoten za mobil dát a i to je moc a iphony se prodávají tady tak za 15k a výše. Kromě toho myslím že Galaxy má proti iPhone mnohem lepší displej (koukal jsem na kousek filmu - to je naprosto neskutečné ...), foták i videokameru ... Jak říká Kermiták - ten Amolet LCD vytře s iPhone displejem podlahu ... iPhone 3 má manželka a nevím v čem by konkrétně měl být lepší

A kromě toho - iPhone má už dnes úplně každý :mrgreen:

V každém případě, ten Nokia Symbian je proti Androidu opravdu neobratný žebřiňák :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Ivo : tak nech sluzi .. dufam ze sem za pol roka neprides s tym istym problemom , ako dnes ;)

matucha

Příspěvek od matucha »

No vzhledem k tomu, ze galaxy s neni zrovna low-end telefon a android celkem rozumnej system, tak myslim, ze ne...

macu se neda ubrat to, ze ma (nej)lepsi graficky designery (i co se pocitacovejch os tyce), ale cim vic lidi kolem me to ma, tim min je mi to sympaticky --- a nechtejte po me racionalni vysvetleni, protoze ho nemam ;-)

tomy45

Příspěvek od tomy45 »

Existuje vobec rozumny, inteligentny smartphone za rozumny peniaz? ja si myslim ze nie. :)

a.tom.x

Příspěvek od a.tom.x »

Přiznám se, že jsem teď měl v ruce nějaký top htc a pořád je iPhone 4 o třídu jinde. Pravda, že ta cena rozumná není, ale vzhledem k tomu, že ho mám od T-Mobile v rámci smlouvy v podstatě zadarmo tak to neřeším.

Každopádně mám pořád na druhém čísle ještě iPhone 3 ten první co se sem oficiálně vozil tj. 2,5 roku starý a pořád nejeví známky opotřebení, umírající baterie nebo něco podobného (a to se k tomu chovám dost neurvale, padá mi to různě na zem apod.). Ostatní smartphone co jsme měli ve firmě (htc, Nokia) dávno odešly do věčných lovišť. Koupené aplikace se mi ze starého telefonu načtou do nového, problémy s kompatibilitou nemám.
Art of Sound - Professional Soundware Solution
http://www.aos-pro.com

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

a.tom.x píše: Každopádně mám pořád na druhém čísle ještě iPhone 3 ten první co se sem oficiálně vozil tj. 2,5 roku starý a pořád nejeví známky opotřebení, umírající baterie nebo něco podobného (a to se k tomu chovám dost neurvale, padá mi to různě na zem apod.). Ostatní smartphone co jsme měli ve firmě (htc, Nokia) dávno odešly do věčných lovišť. Koupené aplikace se mi ze starého telefonu načtou do nového, problémy s kompatibilitou nemám.
jj to su presne tie dovody pre ktore som sa nakoniec nechal zlomit aj ja :-) a z apple hatera sa stal triezvo rozmyslajuci apple user :) teda su tam aj nevyhody, ale vyhody ich prevazuju :)

BS

Příspěvek od BS »

novej rtelefon budu resit ted bnehem mesice, protoze mi konci smlouva s operatorem, tak jsem zvedav co z nich budu schopen vymlatit. tedka jsem u tmobile, a jsem na 80% rozhodnutej po 11letech odejit.

iphone4 je sice peknej, ale v cr predrazenej az beda, nehlede na tu velikost. Tahat to furt po kapsach, to by se mi nelibilo. asi pujdu do neceho s normalnima rozmerama, resp., mensima rozmerama. dost mne zaujala xperia x10 mini (ne, nezblaznil sem se :D), at uz diky rozmerum nebo funkcionalite, ma vsechno co ma mit, a neni to cihla jak je dneska v mode, viz htc, galaxy, iphone, atd...

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Nechce se mi věřit jedné věci - budík se zapne jen když je mobil spuštěný a když je vypnutý tak ne ?? U všech předchozích telefonů bylo normální že jsem mobil vypnul a když byl nastavený budík, tak začal ráno normálně zvonit ... :shock:

fova

Příspěvek od fova »

tomy45 píše:Existuje vobec rozumny, inteligentny smartphone za rozumny peniaz? ja si myslim ze nie. :)
Vzdy zalezi na tom, jake mas pozadavky.

Ja mam treba low endovou Nokii 5230, ktera se s tim Ivovym Samsungem neda vubec srovnat a presto jsem spokojeny.
Chtel jsem levny dotykac hlavne na telefonovani, ale aby mel i navigaci a to presne tahle Nokia splnuje.
Za smesnych 3500Kc mam phone s automobilovou navigaci cele Evropy, Symbian ma sice sve mouchy, ale vcelku mi vyhovuje a nahral jsem si tam i nektere sve vlastni aplikace - napr. SmartCom GPS s turistickymi mapami CR nebo S60Bible.

Filmy na tom nesleduji a muziku posloucham jen zridka.
Jedine, co mi na tom vadi je mizerny fotak a pak trochu to, ze je pomalejsi a telo je cele z plastu.

Jinak ten Samsung uz se da koupit pouzity kolem 9000-10000Kc.
Zatim jsou tyhle telefony modni zalezitost pro technofily, takze jsou dost drahe, ale ono to casem pujde take dolu.

komasix

Příspěvek od komasix »

Ivo píše:Nechce se mi věřit jedné věci - budík se zapne jen když je mobil spuštěný a když je vypnutý tak ne ?? U všech předchozích telefonů bylo normální že jsem mobil vypnul a když byl nastavený budík, tak začal ráno normálně zvonit ... :shock:
Když máš vypnutej počítač tak se ti taky nezačnou stahovat aktualizace. Smartfone se nevypíná. Je to prostě komp.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Jo a není tam T9 čeština (je tam 10 jiných jazyků) - to považuju za velký problém a řeším s prodejcem

Odpovědět