Jak uspořádat databázi samplů atd. Poradíte?

Vše o programu Cakewalk SONAR
Odpovědět
Sonarmusicman

Jak uspořádat databázi samplů atd. Poradíte?

Příspěvek od Sonarmusicman » 11 říj 2012 21:23

Milí kamarádi. Nepatřím mezi profesionální hudebníky a nevyznám se v některých odborných termínech z oblasti hudební tvorby. V počítači mám směsici zvuků, samplů, loopů, VSTi a plug-inů atd. S hlavními VSTi a plug-iny jsem se již stačil seznámit, avšak mám před sebou ještě hodně práce, abych vše roztřídil a uspořádal do přehledné podoby. Vím například, co znamená slovo Bass, ale již například nevím, co znamená slovo Riff. Jestli někdo víte, podle jaké šablony nebo vzoru mám své smyčky (atd.) uspořádat a roztřídit, budu rád, když si na mne uděláte volný čas a poradíte mi. Do této situace jsem se dostal vlastní vinou, protože - jak jsem již napsal - nevyznám se v některých pojmech a tím pádem jsem si při stahování smyček, samplů, loopů (atd.) z internetu udělal v počítači celkem slušný nepořádek. Budu vám velmi vděčńý, když se zkusíte do mého problému naplno pustit a napíšete mi e-mail na pan.petr.sadek@seznam.cz - Můžete mi třeba i zaslat nějaká obrázková "schémata" a pod. Jestli se někdo z vás pokusí mi pomoci, budu mu za to moc vděčný. Představa, že mám tvořit a potřebné soubory hledat v tom velkém zmatku, mne odrazuje od další práce. Proto jsem se obrátil na vás. Pomůžete i třeba jen dobrou radou, díky které pak budu mít v počítači větší pořádek? Opravdu si už nevím rady. Díky, Petr
Naposledy upravil(a) Sonarmusicman dne 11 říj 2012 21:46, celkem upraveno 1 x.

Sonarmusicman

Re: Jak uspořádat databázi samplů atd. Poradíte?

Příspěvek od Sonarmusicman » 11 říj 2012 21:55

Díky kamaráde tony9 za odkazy. Moje Skype je petr.sadek76 + tel.: 721 585 579 (O2) Jestli máš taky O2 nebo pevnou, můžu ti volat večer po 19:00 zdarma nebo neomezeně po celý víkend a svátky a nic neplatíš. Na Skype chodím málo, protože mi to během rozhovorů žere rychle data, která mám omezeně k dispozici. Jedině, že bychom si na Skype většinou jen psali. Měj se fajn, Petr. Těším se.

Odpovědět