Prolight + Sound 2020

Odpovědět
Uživatelský avatar
redakce
Moderátor
Příspěvky: 1744
Registrován: 06 dub 2009 12:15

Prolight + Sound 2020

Příspěvek od redakce »

Navštivte od 31. března do 3. dubna 2020 mezinárodní veletrh osvětlovacích a zvukových technologií Prolight + Sound, který se koná každoročně ve Frankfurtu nad Mohanem. V roce 2018 se ho zúčastnilo přes 1600 vystavovatelů a 85 tisíc návštěvníků. Spolu s ním se koná i hudební veletrh Musikmesse.

Veletrh nabízí návštěvníkům bohatý doprovodný program, ať už jsou to vzdělávací akce, zábava, nebo předávání cen. Pokud byste si rádi rozšířili obzory ve světě osvětlovacích a zvukových technologií, nabízí Prolight + Sound hned několik akcí. Tradičně oblíbená Prolight + Sound Conference se zaměřuje na hlavní témata v oboru a také na jeho budoucnost. Internation Event Safety + Security Conference se zúčastní mezinárodní experti, kteří budou přednášet a diskutovat o bezpečnosti na koncertech a dalších akcích. Immersive Technology Forum nabídne návštěvníkům náhled do světa virtuální reality a ukáže, jak s její pomocí dosáhnout na eventech neopakovatelné atmosféry.
Obrázek
Nově se na Prolight + Sound představí akce Future Hub, která nabídne prezentační plochu pro začínající firmy v segmentu eventové techniky. Zároveň je ideálním místem pro vzdělávací instituce nebo společnosti, které hledají nové zaměstnance. Celá akce je rozdělená na čtyři sekce. Ve Start-up Area, se budou prezentovat startupy mladší než pět let. Campus nabídne informace o univerzitách a dalších vzdělávacích institucích v oboru. Career Centre je určené pro navazování kontaktů mezi firmami a specialisty hledajícími nové výzvy. A Networking Lounge je ideálním místem k diskuzi s profesionály v poklidné atmosféře. Budou zde probíhat také přednášky a nebude chybět ani občerstvení s kávou.

Veletrh je produktově rozdělený do pěti hlavních sekcí, kterými jsou ProAudio, ProLight, ProStage, ProMedia a ProEvent. V hale 8.0 najdete segment PROAudio, kde budou probíhat přednášky, workshopy i výstavy ve speciálních sekcích. Například nová Center Stage nabídne přednášky z oblasti budoucnosti zvukových technologií, udržitelnosti a také vývoji mladých talentů. V Sound & Recording Lounge se budete moct zúčastnit přednášek a workshopů, připojit se k diskuzi v kavárně a prohlédnout si nejnovější produkty ze segmentu Studio, DJ & Recording. V sekci Vintage Concert Audio Show naleznete staré audio přístroje z doby od 60. let až do roku 2000.
Obrázek
Sekci Prolight se nachází v nejmodernější hale 12.1 a bude určený pro návštěvníky, kteří se zajímají o osvětlovací techniku. Na výstavních plochách se zde představí osvětlovací technika, projektory, bodové reflektory a osvětlovací systémy a živě i působivé laserové a scénické efekty.

V hale 12.0 najdete segment zaměřený na divadelní a jevištní vybavení a techniku s názvem ProStage. Na posledních ročnících veletrhu stále rostl počet vystavovatelů z řad výrobců pódiové techniky, pódií, tribun, automatizační a závěsové techniky a specializovaných světelných a řídících pultů pro divadelní prostory.

V sekci ProMedia v hale 11.0 bude k vidění vše z audiovizuální mediální techniky od futuristických velkoplošných displejů, digitální a interaktivní značení AVoIP, projekční techniku, konferenční a komunikační řešení a distribuce mediální techniky.

V pátém segmentu ProEvent najdou vše potřebné dodavatelé eventové techniky a služeb od AR a VR inovací přes mobilní stany, atrakce až po softwarová řešení pro organizátory akcí. Bude se zde také diskutovat o problematice bezpečnosti akcí.

Na veletrhu bude k vidění i předávání několika cen. Tradiční Opus – German Stage Award funguje na Prolight + Sound už od roku 2002 a ocení nejkreativnější a nejinovativnější projekty v rámci eventové technologie. Cena Sinus – Systems Integration Award se zaměřuje na výjimečné přínosy v poli audiovizuální technologie.

Pokud byste se o veletrhu chtěli dozvědět více informací, navštivte webové stránky www.pls.messefrankfurt.com. Vstupenky nakoupíte pohodlně online za zvýhodněnou cenu na www.visitortickets.messefrankfurt.com.

Uživatelský avatar
redakce
Moderátor
Příspěvky: 1744
Registrován: 06 dub 2009 12:15

Re: Prolight + Sound 2020

Příspěvek od redakce »

Ve dnech 31. března až 3. dubna 2020 se bude na výstavišti ve Frankfurtu nad Mohanem konat přední mezinárodní veletrh osvětlovacích a zvukových technologií Prolight + Sound, který zde oslaví už své 25. narozeniny. Spolu s ním se každoročně pořádá i hudební veletrh Musikmesse. Na oba veletrhy se v minulém roce přišlo podívat okolo 85 tisíc návštěvníků.

Prolight + Sound se každoročně stává centrem novinek a trendů v eventové technice a ani rok 2020 nebude výjimkou. Nadcházející ročník pokryje celou západní část frankfurtského veletržního a výstavního centra. Více než kdy jindy se zaměří na navazování kontaktů, nabídne nové služby pro návštěvníky i širší škálu přednášek a doprovodných akcí. Hlavním cílem Prolight + Sound bude přivést na veletrh nové návštěvníky a propojit je s vystavovateli. Vůbec poprvé mohou vystavovatelé na veletrh pozvat neomezený počet svých obchodních partnerů a vybavit je vouchery na volný vstup. Návštěvníci z řad specializovaných segmentů trhu s velkým rozpočtem získají exkluzivní vstup do Tulip Clubu, VIP salonku pro vybrané návštěvníky veletrhu. Prolight + Sound pokrývá široké, ale jasně definované spektrum produktů, jež se rozdělují do pěti hlavních sekcí: ProAudio, ProLight, ProStage, ProMedia a ProEvent.

Novinkou v doprovodném programu veletrhu tvoří Future Hub, zaměřený na budoucí talenty. Program této akce je rozdělen do 4 sekcí – Start-up Area pro firmy, které na trhu působí méně než 5 let, Campus, jenž nabízí informace o vzdělávacích institucích v oboru, Career Centre pro navazování kontaktů mezi firmami a potenciálními zaměstnanci a Networking Lounge, kde budete moct v klidu diskutovat s ostatními profesionály.

Rozhodně doporučujeme navštívit i přednáškové platformy, které doprovodný program nabídne. Například tradičně oblíbená Prolight + Sound Conference o novinkách v oboru eventové technologie nebo International Event Safety + Security Conference, kde se dozvíte vše o bezpečnosti na koncertech a dalších akcích. Velice zajímavé bude i Immersive Technology Forum, které návštěvníkům ukáže, jak lze využít virtuální realitu a udělat tak z nejrůznějších eventů nezapomenutelný zážitek.

Na veletrhu se bude předávat i několik cen, například Opus pro nejlepší a nejkreativnější jevištní projekty, Sinus za úspěchy v oboru audiovizuálních technologií, Prolight + Sound International Press Award, ocenění novinářů pro nejlepší produkt v eventové technologii nebo PRG Live Entertainment Award za výjimečné úspěchy v oboru.

Pokud byste se rádi dozvěděli více informací o veletrhu, navštivte oficiální webové stránky www.pls.messefrankfurt.com. Vstupenky pořídíte pohodlně online za zvýhodněnou cenu a bez čekání u pokladen na www.visitortickets.messefrankfurt.com.

Odpovědět