Bitwig Studio

Trackery, Reason, FL Studio...
Odpovědět
monoque
Příspěvky: 616
Registrován: 04 lis 2009 10:46

Re: Bitwig Studio

Příspěvek od monoque »

Ja uz to zkousim v kuse asi 3h(Win+Ubuntu) a za me, na to ze to je 1.0,pecka. Manual zatim netreba...."indivindi" vlakna na pluginy je super vec..instalacka 126MB, novation launchpad funguje, warp zatim nic moc, interni zvuky a efekty v pohode, layout mi sedi atd. Zatim to ani nespadlo. Jen me teda nastavali, ze je jen balik pro debian. No ale to chce cas. Verze taak 3.0 bude hit.

edit. jen teda klavesove zkratky jsou mizerne...

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14150
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Bitwig Studio

Příspěvek od dendy »

stranku maju uplne otrasnu ... ta tmava predtym bola 100x lepsia.. toto je co, zly vtip .. ta ruzova farba na sedom pozadi to nemozu mysliet vazne ..

AndreeeCZ
Příspěvky: 23
Registrován: 08 srp 2011 23:36

Re: Bitwig Studio

Příspěvek od AndreeeCZ »

Hele jak je to technicky za tim? Co z toho tam dela Java?

Uživatelský avatar
bassline
Příspěvky: 2739
Registrován: 22 zář 2005 16:21

Re: Bitwig Studio

Příspěvek od bassline »

Ta prezentacia je pekne urobena:
Vyzera to byt dost zaujimavy soft, chcelo by to vyskusat.

Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Re: Bitwig Studio

Příspěvek od TOM-Thak »

Haha tak už semi povedlo ho shodit to demo :c))

ALE rozjelo se.. poslalo to report problemu a projekt jede dal.. dal jsem tam jejich polysynth a nejaky jejich midi na to valhalla room a kdyz jsem chtel dat bounce in place, tak to spadlo.

dusanmsk
Příspěvky: 575
Registrován: 04 led 2011 12:33

Re: Bitwig Studio

Příspěvek od dusanmsk »

Tak co, uz to ma niekto z vas poriadne osahane? Ja som skusil to ich demo, laboroval som s tym cca 2 hodiny, ale na to, aku to malo reklamu som bol pekelne sklamany. Bud tam z toho co slubovali nie je 50% veci vobec naimplementovanych, alebo som ich proste nikde nenasiel.

Nazory?

Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Re: Bitwig Studio

Příspěvek od TOM-Thak »

Tak to me se to docela libi, ale desne to pada.. chces udelat bounce in place a zamrzne komplet audio, takze musis restartovat projekt.
To same pro ruznou praci s VST.. myslim, ze az bude tak verze 3-4, pokud bude.. tak pak to bude davat nejaky smysl.

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14150
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Bitwig Studio

Příspěvek od dendy »

dost intenzivne to teraz testujem, po tom co ma uz dlhodobo logic intenzivne nasiera spustov bugov a nestabilitov a som stale via nadseny .. vyzera ze som konecne nasiel svoj dream DAW :)

dusanmsk
Příspěvky: 575
Registrován: 04 led 2011 12:33

Re: Bitwig Studio

Příspěvek od dusanmsk »

Deeeendyyyyyyy a co Reaper, ha ?!

Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Re: Bitwig Studio

Příspěvek od TOM-Thak »

Dendy: Ja myslel,ze dneska uz je moderni jet multi-daw :D Ja treba jedu furt Cubase, Ableton a nebudu rikat, ze reaper me uz parkrat zachranil, protoze se da snadno rozjet. Kazdopadne Bitwig cekam, ze az za par verzi, az nebude padat a bude dochytany, tak to budu asi zkouset taky.

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14150
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Bitwig Studio

Příspěvek od dendy »

no bitwig mi zatial nepadol :-)) co sa o logicu povedat neda... paci sa mi hrozne ako maju vymyslenu tu modularitu instrument racku a co ma dostalo je layered instrument - takto luxusne vyriesene layerovanie instrumentov neviem ci niekde je... a sposob akym je skombinovana praca v session view s track view - ze ich ma clovek na jednom sccreene a lahko moz dragovat medzi nimi - fakt super.. a to nehovoroim o bundlovanych pluginoch, napriklad drum machine je uplne idealna pre mna... aj ostatatne bundlovane pluginy su dost dobre - mna nebavi hladat kvalitne pluginy zvlast, okrem par top oblubenych proste chcem pouzivat to co mi rovno pomuka DAW...

na bitwigu sa mi este paci alo paradne bezi na M$ Surface Pro .. ak sa s nim zzijem, mozno surface buduci rok kupim a bude :-) po rokoch prace na tablete si proste nemozem pomoct, chyba mi to, klasicky system kurzor mys obrazovka eee, pride mi to naprosto kostrbate a nepohodlne :-)

Uživatelský avatar
48cube
Příspěvky: 169
Registrován: 14 úno 2013 13:36

Re: Bitwig Studio

Příspěvek od 48cube »

Pod strom jsem si nadelil Toshibu Portege z20t s Bitwigem a musim Dendymu priznat, ze 'rucni prace' na tabletu ma svy kouzlo. Profil 'tablet' v BWS je docela promyslenej (chybi mi jen vyssi fadery v Mix View). Tady je peknej rozbor dotykovych funkci BWS:
https://youtu.be/rNjZEQlxg3s

Uživatelský avatar
humusgen
Příspěvky: 202
Registrován: 06 srp 2012 00:18

Re: Bitwig Studio

Příspěvek od humusgen »

Bitwig Studio 2 je na cestě.

https://www.bitwig.com/en/bitwig-studio ... dio-2.html
The planned release date for Bitwig Studio 2 is February 28th, 2017

Uživatelský avatar
Benqo
Příspěvky: 741
Registrován: 09 bře 2016 09:59
Vybavení

Re: Bitwig Studio

Příspěvek od Benqo »

Ahojte,
prosím, nemáte niekto nevyužitú licenciu na Bitwig 8-track?
Vďaka 😉

Uživatelský avatar
Benqo
Příspěvky: 741
Registrován: 09 bře 2016 09:59
Vybavení

Re: Bitwig Studio

Příspěvek od Benqo »

Už netreba, kúpil som BW 16-track. Asi je tu dosť málo bitwigerov, že?

Odpovědět