LittleSoundDJ

Trackery, Reason, FL Studio...
Cyril
Příspěvky: 5833
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Příspěvek od Cyril »

Tak ho KONECNE mam v ruce!!! A postupne budu zkouset i dalsi sw, zminenej paragon tracker apod. Snad budou i ukazky zvuku.

80_psu
Příspěvky: 104
Registrován: 19 dub 2005 10:33

Příspěvek od 80_psu »

Je tyoe RE5PEKT!! To musi bejt mazec jak cyp.. ;)

Cyril
Příspěvky: 5833
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Příspěvek od Cyril »

No tak moje verze je trosku buggy :( ale da se to, uz do toho malinko pronikam, povedlo se mi to i prinutit mluvit :) Jsou tam bezva samply slavnych drummachines i vokaly z acid house tracku :) A nejak tam asi jdou ladovat vlastni samply!

Ty bici si asi vysampluju (pro presnejsi programovani v pocitaci)...

nooly
Příspěvky: 575
Registrován: 12 pro 2004 17:27

Příspěvek od nooly »

do toho a dej k ochutnani vysledky, mi to celkem zajima =)

Cyril
Příspěvky: 5833
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Příspěvek od Cyril »

Dokazal byste mi nekdo postavit MIDI interface pro gameboy? Nemam predstavu, jak je to narocny...

http://www.firestarter-music.de/lsdj/lsdjmc2_v1_1_1.jpg

http://www.firestarter-music.de/lsdj/

Acid Punk
Příspěvky: 2444
Registrován: 23 srp 2006 19:55

Příspěvek od Acid Punk »

Ale jo, ovsem zalezi na cene :)
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

Cyril
Příspěvky: 5833
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Příspěvek od Cyril »

Acid: no tak cenu mi predpokladam onen sikovny stavitel navrhne :)

Acid Punk
Příspěvky: 2444
Registrován: 23 srp 2006 19:55

Příspěvek od Acid Punk »

2000 Kc :)))
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

Cyril
Příspěvky: 5833
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Příspěvek od Cyril »

Acid: proc ten smajlik? Za 2 litry bys to postavil? No v tom pripade do toho asi nejdu, to je pro me na tuhle vec ted moc... ale diky za nabidku!

Acid Punk
Příspěvky: 2444
Registrován: 23 srp 2006 19:55

Příspěvek od Acid Punk »

Mno docetl jsem se o nejakem kabelu, dvou odporech a SW ale to by te asi nezajimalo? Na vyrobu to vypada jednoduseji.. jen k tomu potrebujes ten sw.. ale pokud chces hrat VST gameboyem z kompu :)
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

Cyril
Příspěvky: 5833
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Příspěvek od Cyril »

Acid: Pushpin? To by byla parada, bohuzel se mi ale vysrala nahravacka cartridgi :((

nooly
Příspěvky: 575
Registrován: 12 pro 2004 17:27

Příspěvek od nooly »

btw. ten paragon jede normalka na PC, kdysi jsem v nem udelal i par veci... tak si muzes zatim hrat s tim, ikdyz chapu, ze to asi neni ono...

Cyril
Příspěvky: 5833
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Příspěvek od Cyril »

ne, ja mam LSDJ na cartridgi... me slo o to, ze bych mohl na gameboye hrat normalne z klaviatury, to zadavani noticek je vojeb, ale zas to ma tu atmosku :) Zustanu teda u toho...

nooly
Příspěvky: 575
Registrován: 12 pro 2004 17:27

Příspěvek od nooly »

prave ze to ma atmosku jak krava, je to odlisny pristup k tvorbe. s tema klavesama... no, to bych pouzil snad tak na live, to si muzes zapnout nejaky gameboy alike VST na notasu a vyjde ti to skoro nastejno...

Uživatelský avatar
demsky
Příspěvky: 2909
Registrován: 10 bře 2007 21:43
Vybavení

Re: LittleSoundDJ

Příspěvek od demsky »

dostal som sa nahodou do chiptune komunity cez Overclocked Remix a 8bit collective, zaujimalo by ma od miestnych znalcov, kde by som mohol zohnat Little Sound DJ kartu a ci je to v pohode na Gameboy Advance. niekde som cital, ze Advance ma uz 16-bitovy prevodnik a nie 8-bitovy, co by mi az tak nevadilo, hlavne je to ze to este ma ten soundchip a nie sw emulaciu.

este otazka ohladne original Gameboya a GB Color, to ma taky isty nepodsvetleny displej ako GBA? jeden clovek predava zbierku gameboyov na Bazos.sk za dobru cenu, tak ked origos monochromaticky GB ma fakt najlepsi sound na chiptune tak by som to zobral :)

btw. na iphone som oskusal nanoloop, ale to je nepouzitelny shit, za hodinu som nemohol z toho dostat nic normalne, ale vraj je to nieco uplne ine nez verzia pre GB.

Odpovědět