Akú techniku dokúpiť do štúdia???

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
delay

Re: Akú techniku dokúpiť do štúdia???

Příspěvek od delay » 03 čer 2013 19:20

Tady jeden z těch EV co běhaj vpravo nahoře na banneru se pyšní no proximity :)

mando

Příspěvek od mando » 03 čer 2013 19:47

delay píše:
mando píše:suhlasim ten mix je zbytocny, v prvom rade by som riesil mikrofon, ak nejaky preamp s kompresorom tak napr. Safe Sound P1, alebo zvukovku ako Rme Babyface alebo lepsie Focusrite Forte...
Forte podle mě není lepší. Má pěkný pokročilý ovládání, ale absence ADAT je vzhledem ke stejné ceně výrazné minus + samozřejmě fakt, že se asi Forte konzle těžko vyrovná Total Mixu a o mikrofonních preampech taky trochu pochybuju...
len v kratkosti Babyface vs Forte skusal som oboje, pokial sa bavime o zvuku Forte je podla mna zvukovo aj co sa tyka preampov kusok lepsie...

Fillippos

Příspěvek od Fillippos » 03 čer 2013 20:23

Teď se mi nechce lítat po odborné literatuře, ale řekl bych, že dynamický mikrofon je míň citlivý především mimo osu mikrofonu - (oproti kondenzátoru), a to hlavně na vyšších frekvencích - právě ty nejvíc definují místnost ve které se natáčí, ne?

Ale to je skutečně OT, takže bych klidně rád nechal adminy, ať vytvoří nové (zajímavé :wink: ) téma.

delay

Příspěvek od delay » 03 čer 2013 20:35

mando píše:
delay píše:
mando píše:suhlasim ten mix je zbytocny, v prvom rade by som riesil mikrofon, ak nejaky preamp s kompresorom tak napr. Safe Sound P1, alebo zvukovku ako Rme Babyface alebo lepsie Focusrite Forte...
Forte podle mě není lepší. Má pěkný pokročilý ovládání, ale absence ADAT je vzhledem ke stejné ceně výrazné minus + samozřejmě fakt, že se asi Forte konzle těžko vyrovná Total Mixu a o mikrofonních preampech taky trochu pochybuju...
len v kratkosti Babyface vs Forte skusal som oboje, pokial sa bavime o zvuku Forte je podla mna zvukovo aj co sa tyka preampov kusok lepsie...
OK, tak pokud jsi měl tu možnost přímého srovnání, tak to beru.

Odpovědět