Antares v Hlas Ceskoslovenska

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
jackies

Re: Antares v Hlas Ceskoslovenska

Příspěvek od jackies » 15 bře 2012 00:47

dendy píše:Realita je taka ze ludia naozaj su tupi a bez vkusu.To ze poznas par normalnych je len preto ze takych vyhladavas a hlupakom sa vyhybas ...
Velmi, velmi relativní v každém slově.

MDudas

Příspěvek od MDudas » 15 bře 2012 20:37

dendy píše:Realita je taka ze ludia naozaj su tupi a bez vkusu. Drviva vacsina z nich....
..... Vacinu bavia tupe show, cim tupsia tym lepsie. Vacsina kupuje bulvarne denniky a cita ich (a co je horsie informacie z nich berie za doveryhodne - aspon z casti)..... Spolocnot uz v totalnej zumpe JE.
Joj dendy! Hovoris mi z duse. Skoda toho konfliktu s tym Hip-hopom (Rapom) !!! :wink:
Ja len tolko, ze ANO - vacsina spolocnosti nepodedila moc inteligencie.... Lenze to je problem stary ako ludstvo samo :!: :x
Je ulohou tych 20-30% chytrejsich tlacit veci do rozumnych kolaji - tak sa to deje uz tisicrocia. :( V statoch, kde sa to momentalne nedeje (kde su ludia apaticki voci spolocenskym problemom a hladia si hlavne kus zvanca), to vypada hrozne (vid Azia, Afrika, Juzna Amerika). Ano, a Slovensko tam momentalne pomaly speje....
nixx píše:Ze srandy jsem do Novy poslal mail - jsem zvědavý, jestli odpoví :-)
Ja som pre istotu hladal produkcnu spolocnost, ktora to "majstruje" - ze poslem maila rovno im. Ale nejako som to na webe nenasiel... Skoda.

safa
Profesionál

Příspěvek od safa » 08 dub 2012 18:26

MDudas píše:
nixx píše:Ze srandy jsem do Novy poslal mail - jsem zvědavý, jestli odpoví :-)
Ja som pre istotu hladal produkcnu spolocnost, ktora to "majstruje" - ze poslem maila rovno im. Ale nejako som to na webe nenasiel... Skoda.
... to si dela Nova sama ... pokud vim. Nixxi kam jsi ten mail posilal ? Primo zvukari ?
Freelance zvukař, uživatelská a prodejní podpora u Audiopro s.r.o.
http://www.soundman.cz | http://www.audiopro.cz | http://www.zvukarskaskola.cz

nixx

Příspěvek od nixx » 08 dub 2012 19:27

Poslal jsem to naivně na dopisove@nova.cz - samozřejmě nikdo neodpověděl :-)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 08 dub 2012 22:33

no dnes nemam pocit ze by pouzivali autotune .. dost ich je vedla .. co mi viac lezie na nervy su tie playbacky .. to tu fakt nikto nevie u nas spravit poriadny zivy prenos na zivo ? ak uz aj niekto spieva na zivo, tak zase nejdu mikrofony .. fakt je to desne ..

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 09 dub 2012 15:16

Me dostavaj taky ty podklady.. zni to casto
jak zabavova kapela nebo karaoke masina.
To mi nerikejte, ze nejsou schopni naladit si na syntakach
podobny barvy.. treba ta lady gaga apod. dyt to neni
nic jinyho nez obdelniky, pily, max naky plochy a supersaw.
To uz zahraje v pohode kazdy slusny vsti natoz hw synth.
Stacilo by si sednout k originalce a naladit par tech nastroju,
prace na par desitek minut.

Podle me vzdycky budou lidi srovnavat s originalem
a u tohohle to podani kapely zni hodne oklestene..
Nebo je vtipny, jak elektronicky klasicky dance / pop bici
nepusti ze sequenceru, ale tluce tam do toho rockovej
bubenik a k tem barvam to nesedi :D
To je jak kdyby jste dali rockovej kopak do techna :D
pest na oko.. stacil by 1typek s abletonem a kontrolerem
a hned to maji o uroven vys..

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 09 dub 2012 16:25

Tak zrovna tu lady gaga chceli robit rockovo, podla toho co hovorili .. Takze to by som im nevytykal..

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 09 dub 2012 16:40

ja som z tej show cim dalej tym viac znechuteny... hlavne rolincova a vrbovsky komentuju vacsinou hlavne to ako ten dany clovek vyzera, aky ma imidz, ako posobi na podiu.. ego-triper a trendy-triperka, nemozem ich uz pomaly ani citit... a do toho mares ktory vie byt vtipny jedine tak ze zosmiesnuje inych ...

... hlavne ze sa tvarili ze pojde hlavne o spev ked propagovali tu show ale hned na zaciatku vyhadzali vsetkych dobrych spevakov ktori boli strarsi alebo nesplnali imidzovo-komecne kriteria.. a to ak ostentativne si vsetci davaju cukriky halls a ako pri rozhovore im maju strcene do vrecka tak aby im polovica trcala... a ten t-room.. toto je komerna zumpa oproti ktorej superstar je underground...

MDudas

Příspěvek od MDudas » 12 dub 2012 23:18

:D :) :lol: Asi si musim pozriet dalsi diel. Vidim, ze o vela prichadzam.... Hlavne tie Hall-sky chcem vidiet. To je COOOL !!! :D

jardatop

Příspěvek od jardatop » 13 dub 2012 14:54

Pratele, ja televizi doma nemam a po precteni teto diskuze zjistuju, ze mi vubec nechybi. Svuj volny program si dokazu naprogramovat sam, nemusim cekat, co mi na vecer nabidnou televizni kanaly. Zpravy ctu na netu (ty ktere chci) a na filmy se divam na pocitaci (na ktere chci, kdy chci a bez reklam). Z CT me bavi treba Na plovarne a to si muzu pustit na netu.

rastis

Příspěvek od rastis » 14 dub 2012 15:32

akurat to ide v telke a jak sa tu pisalo ze playbeckova kapela, tak baba spievala Bon Joviho a kapela sla urcite anzivo. Cimbala si este aj kabel vyslapol z gitary a prestala na par taktov hrat... potom zase dalsia baba spievala Lady Gaga a tam by som povedal, ze to slo cele z playbacku...

MDudas

Příspěvek od MDudas » 14 dub 2012 23:05

jardatop píše:Pratele, ja televizi doma nemam a po precteni teto diskuze zjistuju, ze mi vubec nechybi. Svuj volny program si dokazu naprogramovat sam, nemusim cekat, co mi na vecer nabidnou televizni kanaly.
A ake je posolstvo pre nas ostatnych, beznych TV divakov (nijak extremne neujetych) ? :roll:

Gustav

Příspěvek od Gustav » 15 dub 2012 16:43

Do HROBU si TECHNIKU ssebou NEvezmeš :( GvF

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 15 dub 2012 20:48

Dnes prva spolocna pesnicka zase playback .. Je to trapas.. Rytmusa nemusim, ale k tomuto sa on neznizil...

nejbob

Příspěvek od nejbob » 16 dub 2012 15:43

nixx píše:Poslal jsem to naivně na dopisove@nova.cz - samozřejmě nikdo neodpověděl :-)
Tu soutěž nemám rád, nicméně mě to zajímalo, tak jsem napsal dotaz, že nevím, jestli je to chyba mojí TV nebo digitálního přenosu a prakticky obratem mi odpověděli:

Dobrý den,

zpěv soutěžících není nijak upravován a určitě se nejedná o playback.

S přáním pěkného dne
Dopisové oddělení TV NOVA

Bych jim možná věřil, i když je tedy rád moc nemám ...

Odpovědět