Antares v Hlas Ceskoslovenska

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Pytkin
Moderátor

Re: Antares v Hlas Ceskoslovenska

Příspěvek od Pytkin » 07 čer 2012 09:39

Boolocks: u nas sa ich dost presadilo..

rastis

Příspěvek od rastis » 07 čer 2012 18:25

Pytkin píše:Boolocks: u nas sa ich dost presadilo..

Cmorik je jediny, kto normalne funguje v miestnom showbiznise. kto iny zo superstarov realne dnes funguje ? katka koscova sa este viditelnejsie venuje hudbe v nejakych okrajovych vodach...

MDudas

Příspěvek od MDudas » 07 čer 2012 22:38

No CD vydali aspon tito (ak sa dobre pamatam)
Tomeček
Štrofek
Koščová
Jaroš
Šindlerová
Kotuľa
Black P
a to su len ludia z tych skorsich serii....
Ano, vacsinou sa neda hovorit o dalsom fungovani. Ale aj to, ze im vyslo 1 CD je dost. Skus zajst s amaterskou kapelou do BMG a spytat sa, kolko chcu sa vydanie CD... :roll:

dano

Příspěvek od dano » 08 čer 2012 01:23

cedecka ktore sa predavaju v lacnych knihach alebo v potravinach vedla melonov by som neratal...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 08 čer 2012 01:24

Rastis : okrem tych co spomenul MDudas trebars Zdenka Predna ?

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 08 čer 2012 11:02

dano: Presne :c)

No a proc chodit do BMG? Dyt se to da vydat i venku.., ale tady je zas handy cupem jazykova bariera.
Cesky a slovensky zpevak nikdy nebude mit tak dobrou anglictinu, aby se tomu v zahranici nesmali..
Jedine, ze by v zahranici zil..

rastis

Příspěvek od rastis » 08 čer 2012 11:19

MDudas píše:No CD vydali aspon tito (ak sa dobre pamatam)
Tomeček
Štrofek
Koščová
Jaroš
Šindlerová
Kotuľa
Black P
a to su len ludia z tych skorsich serii....
Ano, vacsinou sa neda hovorit o dalsom fungovani. Ale aj to, ze im vyslo 1 CD je dost. Skus zajst s amaterskou kapelou do BMG a spytat sa, kolko chcu sa vydanie CD... :roll:
to vazne ? ja sa bavim, kto sa presadil a ty mi napises zoznam CD co vysli v roku 2005 ? cize vydat CD = presadenie sa ? :wink: 90% z tych mien si nikto nepamata a 90% z tych mien si po absolvovani povinneho po-superstarovskeho programu uz nezaspevalo...

rastis

Příspěvek od rastis » 08 čer 2012 11:23

Pytkin píše:Rastis : okrem tych co spomenul MDudas trebars Zdenka Predna ?
pozeram jej stranku, vidim ze tam ma dost vselijakych akciik a majalesov :) budiz ... :) no stale mi pride tvrdenie, ze u nas sa ich dost presadilo, znacne prehnane...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 08 čer 2012 11:31

rastis : no ja myslim ze ich bude viac .. i ked samozrejme co chapeme pod pojmom ze sa niekto presadil .. podla mna ak sa tym svojim spevom je schopny zivit , tak ja to chapem , ze sa presadil .. a takych bude urcite viac .. ak trebars spieva v muzikale = presadil sa ..

Trebars vasa kapela sa presadila ? Ako to vnimas ? Pracujete ? alebo sa zivite len muzikou ?

rastis

Příspěvek od rastis » 08 čer 2012 11:48

vsak OK - mozme sa trebars zhodnut, ze presadit sa znamena zivit sa... a znovu sa na tych superstarov pozeram a nejako tam nevidim tych "dost co sa presadilo" . mozno to len zle sledujem a je ich fakt vela... len pochybujem, ze to bude niektore z mien, co dal MDudas...

nasa kapela sa v tomto zmysle vobec nepresadila, kedze sa tym nezivime... len z tohto hladiska sa nepresadilo vela slovenskych mien, ktore funguje (v zmysle, ze aktivne hraju, je ich vidno a je o nich pocut...), ale to je uz asi na inu debatu...

MDudas

Příspěvek od MDudas » 08 čer 2012 16:05

Ak hovorime o hudobnej kariere typu radio+celostatna popularita+predaj CD, tak asi skutocne len P.Cmorik, Z.Predna a snad trochu M.Jaros sa snazi.
Ale ako spomina Pytkin - rozne firemne vecierky, galavecery, dobrocinne akcie, lokalne akcie "kolotocarskeho typu" 8) - na tom tito "menej uspesni" zarabaju tisice EUR... Taka Martina Sindlerova dojde zabekat Je T´aime alebo Ave Maria na firemny vecierok a dostane mozno tolko, co vy na vyplatu... :(
Mne osobne sa takyto "uspech" nelubi. Rozhodne som nechcel povedat, ze ich snad povazujem za umelcov :!:
A BMG som spominal zamerne, lebo cez nich sa vydavali tieto zmluvami obalene "skvosty" typu Superstar. Alebo ?
Ale na druhej strane, a to by som si dovolil zdoraznit - je to lepsie, ako skoncit ako svadobny muzikant za 100EUR za vecer. :|

rastis

Příspěvek od rastis » 08 čer 2012 17:05

MDudas píše:...Taka Martina Sindlerova dojde zabekat Je T´aime alebo Ave Maria na firemny vecierok a dostane mozno tolko, co vy na vyplatu... :( ...
myslis, ze hej ? podla mna toto sa jej darilo tak 1, maximalne 2 roky po tej Superstar, cize naposledy pred 5 rokmi...

dano

Příspěvek od dano » 08 čer 2012 17:18

rastis píše:nasa kapela sa v tomto zmysle vobec nepresadila, kedze sa tym nezivime... len z tohto hladiska sa nepresadilo vela slovenskych mien, ktore funguje (v zmysle, ze aktivne hraju, je ich vidno a je o nich pocut...), ale to je uz asi na inu debatu...
Rasto Peteraj teba som raz videl drtit na gitarke aj s kapelkou a paradne si daval! Dokonca to bolo myslim v kostole CB na Cukrovej, ani neviem co to vlastne bolo za event...

MDudas

Příspěvek od MDudas » 08 čer 2012 17:39

rastis píše: myslis, ze hej ? podla mna toto sa jej darilo tak 1, maximalne 2 roky po tej Superstar, cize naposledy pred 5 rokmi...
No, nejak intenzivne to nesledujem a ani nie som statisticka vzorka, ale... za posledne 2 roky som su videl na 2 svadbach spievat v kostole a na jednom vinobrani ako "highlight dna" (len kde som bol osobne). A tipol by som, ze byvaly priatel Brano Z. jej urcite dohodil zopar vystupeni... 8)
Ale aby som nebol nespravodlivy - vyzera dobre, ma repertoar na spolocenske udalosti a ... Antares nepotrebuje !

Odpovědět