Behringer UB FX serie

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Odpovědět
pm

Behringer UB FX serie

Příspěvek od pm » 06 bře 2004 10:16

Vcera jsem pritahl domu pro live ucely Behringer ub2442fx (neposmivat se, mam ho jako druhej pult). Zaujala me na nem jedna vec - ta vestavena efektova jednotka uplne ukrutne sumi, a to sama o sobe. A "hodne" jakoze fakt dost.

Ne ze bych ji chtel nekdy pouzivat, jenom ze zvedavosti - sumi vam to v tech fx pultech taky o hodne vic nez samotnej pult nebo mam nakej divnej kus?

Martin

Příspěvek od Martin » 06 bře 2004 11:56

Potvrzuji

Sumi jako svine. Docela me to zklamalo. Mam UB 1832. Samoptny mix je ale daleko tizsi nez MX serie. A preampy se mi zdaji fakt invisible.
Ten efekt se pouzit bohuzel neda.

pm

Příspěvek od pm » 07 bře 2004 12:51

Ja teda docela lituju ze uz neni k mani mx2642, to byl dobre vymyslenej pult - uz treba ta pruda ze 2442 ma nejaky konektory seshora a nejaky zezadu. Jinak zvukove si uz na mx2642 moc nepamatuju, ale neprijde mi to od UB zadnej moc velkej rozdil. Taky je to asi uplne jedno, Behringra si clovek nekupuje kvuli zvuku zeano..

Jinak teda ale ted v patek jsem si osahaval nakej ten lampovej behringer kompresor a musim pochvalit to zpracovani, poctivy knoby srovnatelny pocitove s dbx, pekny budiky, pekny packy..:) na ohmatavani fajn vec:)

No, jinak diky za odpoved ohledne efektaku. Zvedavost ukojena, muzu ho zalepit gaffou:)

Odpovědět