Nalezeny inzerat - nahravani

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Cundo
Profesionál

Příspěvek od Cundo » 08 led 2008 20:05

Na tej ukazke to okrem spevu za tie love celkom hra...Nehodnotiac kapelu,ako demo pocuvatelne.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 08 led 2008 20:25

Mastering za 60 Kc na hodinu, tak to snad jedine masterovani podlahy na hajzlech...
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

nemo

Příspěvek od nemo » 08 led 2008 22:23

To je podle mne v pohode nabidka pro kapelky -nactiletych co neumi s DAW a nemaji penize na profi studio,
rozmysleji jestli jim vyjde na jedno nebo dve piva a nemaji 80 Kc na vstupne do klubu :wink: .

Rekl bych, ze u takovych kapel hudba, aranze a nastroje kvalitou odpovidaji kvalite nabizeneho "studia".

Takze low-end pro low-end.

PiKey
Profesionál

Příspěvek od PiKey » 08 led 2008 23:52

Nechapem co sa tu vlastne riesi? Cena? Tych 60 az 150 to je ako vela ci co?

Cundo
Profesionál

Příspěvek od Cundo » 09 led 2008 11:18

Cigani na stavbe nam odmietaju za take peniaze brigadovat...

nooly

Příspěvek od nooly » 09 led 2008 11:51

no jasne, ale tak pro toho typa je to zabava a cenna zkusenost... ja nekdy i tu muziku delam zadarmo, doufam, ze proto nejsem horsi, nez 'cigan na stavbe' =)

Wohma

Příspěvek od Wohma » 10 led 2008 15:43

nemo píše:To je podle mne v pohode nabidka pro kapelky -nactiletych co neumi s DAW a nemaji penize na profi studio,
rozmysleji jestli jim vyjde na jedno nebo dve piva a nemaji 80 Kc na vstupne do klubu :wink: .

Rekl bych, ze u takovych kapel hudba, aranze a nastroje kvalitou odpovidaji kvalite nabizeneho "studia".

Takze low-end pro low-end.
Podle tve teorie nahravaji dema jen nactileti bez poradnych nastroju, wow, koukam, ze jsi hotovy sociologicky expert :lol: Mimochodem, vetsina kapel, co znam, ma aparatury za desetitisice, nemyslis, ze to neco vypovida o jejich prioritach? Mel bys radsi CDcko, ktery by pritahlo lidi, aby pak na koncerte poslouchali silenej zvuk z levne aparatury, nebo radsi nemel zadny CD, ale hral koncerty, ktery zni dobre?
Teda v pripade, ze vubec ses muzikant :?

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 10 led 2008 15:47

Tak ono je to byznis, ty shity cd s shity zvukem prodavas proto aby sis hudbou sve kapely konecne vydelal na kvalitni aparaturu nebo struny pro basaka :)
Ale je fakt, ze v tom veku se ty prachy proste nakonec tak nejak prokali, takze je to porad dokola.

nemo

Příspěvek od nemo » 10 led 2008 16:00

Wohma píše:Podle tve teorie nahravaji dema jen nactileti bez poradnych nastroju, wow, koukam, ze jsi hotovy sociologicky expert :lol: Mimochodem, vetsina kapel, co znam, ma aparatury za desetitisice, nemyslis, ze to neco vypovida o jejich prioritach? Mel bys radsi CDcko, ktery by pritahlo lidi, aby pak na koncerte poslouchali silenej zvuk z levne aparatury, nebo radsi nemel zadny CD, ale hral koncerty, ktery zni dobre?
Teda v pripade, ze vubec ses muzikant :?
Nevim, jak jsi prisel na to, ze podle me teorie nahravaji dema JENOM -nactileti bez poradneho vybaveni.. To prece z toho vubec nevyplyva..
Ja jsem jen napsal, ze pro kapely tohoto typu (a netvrd mi, ze nejsou) je to ok reseni. I kdyz, pujcit si na dobre studio a zadluzit se je taky moznost..
Kdo ma na vic (financne i jinak), ten to prece pozna a pujde o nejake ty tridy vys.

Jinak pro tvou informaci, muzikant jsem, na par CD uz jsem nahraval a hral v x kapelach. :wink:

Wohma

Příspěvek od Wohma » 11 led 2008 13:33

Acid Punk: o strunach pro basaka ani nemluv :D A uz vubec ne o kabelu...

nemo: vyznelo to tak, jako by ses vysmival lidem, kteri nenahravaji v profi studiich ;) A jestli jsi uz nahraval, tak urcite vis, kam se muzou ty naklady vysplhat, pokud to chce mit clovek podle vlastnich predstav... (at uz nahrava ve studiu, nebo pokupuje techniku a udela si vlastni studio)

Odpovědět