"Oteplovani" zvuku

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Odpovědět
LUPO

Příspěvek od LUPO »

ja bych zatopil v kamnech :)

LUPO

Příspěvek od LUPO »

to je totiz zasadni zpusob ostatni gear muze jit do prdele a je to uz leta ozkouseny ze to ma vliv na kvalitni zvuk posudte sami...."Stala basa u primasa, za kamnama stala....a ted pozor...ted to prijde....KDYZ PRIMASKA ZATOPILA, BASA SAMA HRALA"....takze doufam ze timhle jsou vsichni uspokojeni ve svych dotazech "cim oteplit", nebo jak nastavit EQ aby mi hraly dobre basy...

Cyril

Příspěvek od Cyril »

LUPO: no co od tebe cekat ale tentokrat ses aspon fakt vtipnej :)

LUPO

Příspěvek od LUPO »

to neni vtip, to je lidova moudrost

Vey

Příspěvek od Vey »

Myslim, ze podobny rozreseni by potrebovala vetsina zdejsich diskuzi, Super :_)

abuse

Příspěvek od abuse »

zatial joke of the year na ezone, je sice este iba januar ale neviem ci toto niekto prekona

kexik

Příspěvek od kexik »

kevin by mal dalsi hitovy singel ;)

LUPO

Příspěvek od LUPO »

abuse: to je jeste slabej caj. Ale Pavel Vitek me rozchechtal :)

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk »

Síla, no dyt jo, kamna - energie ohne + ten nástroj, odedněška cpu zvuk plamenometu do všeho :)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

hm, takze ono sa pootom daju dostat hrejive zvuky aj z pluginov.. staci vypnut ventilator na CPU nech sa prehrieva a pluginom bude zachvilu horuco ... :-)

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk »

Mno něco na tom bude když by se dost rozžhavila zvukovka a hodně zesílil zesilovač, tak logicky jedinné co bude zesilovat jsou nějaké systémové ruchy, šum a teplo :))

kexik

Příspěvek od kexik »

takto hosi, lupo zabodoval, ale uz zacinate vymyslat p*coviny. spat k veci, poprosim...

Cyril

Příspěvek od Cyril »

vasek

Příspěvek od vasek »

Tak jsem si přečetl ten článek, celkem v pohodě, i jsem si tam našel něco novýho. Co hodně zaujalo, byly rozhovory za článkem. V podstatě všichni ti chlapi se tam vyjadřuje velmi kultivovaně a srozumitelně, dá se i říct, že se poměrně shodujou, i když každej má trchu jinej styl práce. Ale totálně mě zklamali Karlík a Cimfe - to se nedá okomentovat jinak, než "machýrci ze sona". Já nesnáším rozdělování světa na černý a bílý, to je primitivismus a to ti dva tam předvádějí. Celkem se divím, že tihle točí v sonu, protože "zásadoví" zvukaři jsou největší peklo. "Voe nekecej mi do toho, já to takhle dělám dycky."
Jinak věřím, že některým lidem přijdou všechny ty simulace jako trapná sranda. Mě třeba točí, když někdo vykládá, že dobře nastavenej Guitar rig se nedá poznat od opravdovýho aparátu apod. Stejně tak lidi (někteří), co s kvalitníma analogama dělají, musí trpět při ódách na Magneto. Jenže to se týká jen někoho, páč spousta lidí jsou pozéři, co žvaní o hloubce analogu a pak když si člověk poslechne jejich mixy, tak je to zoufalý.
Jinak mě osobně z tady těchto pluginů nejvíc zaujal Vintage Warmer a T-Racks (ten má bohužel dementní rozhraní).

Cyril

Příspěvek od Cyril »

vasek: souhlas, co to je za navoneny frajirky?

Odpovědět