Akai EIE Pro

Interní a externí zvuková rozhraní
Odpovědět
fram

Akai EIE Pro

Příspěvek od fram » 23 pro 2012 15:49

Ahoj,

poohlížím se po externí zvukové kartě pro nahrávání svých hudebních nápadů. Docela mě zaujalo toto rozhraní, neb celkem vyhovuje mým požadavkům. Máte někdo s tímto produktem zkušenost, nebo jaký na něj máte názor? Popřípadě zda-li byste doporučili v podobné cenové kategorii nějakou jinou alternativu?

EIE Pro mi zaujala čtyřmi vstupy, neb bych rád rekordil perkusní nástroje. A například pro cajon, bonga a conga je potřeba záznam aspoň do dvou stop (pravé congo/bongo, levé bongo/congo + ideálně ještě jeden over). Dále bych chtěl zaznamenávat zpěv a dechové nástroje, do linky basu, kytaru a přes midi nějaké to piano, smyčce atd... prostě klasika domácí studio.

Jelikož stále studuji, mé finanční možnosti nejsou nějak extrémní. Je mi jasné, že v nižších cenových kategoriích musím volit kompromisy, ale zase nechci nějakou plečku. Mám ještě v merku nový mikrofon do kterého chci investovat větší peníz, tudíž mi to poněkud omezuje rozpočet.

Předem děkuji za radu, neb v oblasti zvukovek nejsem zas tak znalý a již nějaký čas to nesleduji.

Díky.

Odpovědět