Lexicon Alpha - problem

Interní a externí zvuková rozhraní
Odpovědět
johny.cek

Lexicon Alpha - problem

Příspěvek od johny.cek » 24 čer 2011 16:07

Ahoj,
mam takovy mensi problem s externi zvukovkou Lexicon Alpha. Nainstalovana je ok, funguje, ale jakmile se mi treba uspi notas (Win.7) a pak ho probudim, tak o ni system nevi, a musim ji odpojit z USB a zase pripojit. Ostatni pripojene veci jako mys, midi klavesy atd. funguji. Nevite cim to je, a jak to fixnout? Predem diky. Pul roku jsem to odpojoval a pripojoval, ale uz me to nebavi :D

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Re: Lexicon Alpha - problem

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 24 čer 2011 16:28

Method 1: Do not configure your computer to turn off USB devices to save power while the computer is on standby
Click Start, click Run, type devmgmt.msc, and then click OK.
Double-click Universal Serial Bus Controllers.
Right-click USB Root Hub, and then click Properties.
Click the Power Management tab, and then click to clear the Allow the computer to turn off this device to save power check box.
Repeat steps 3 through 4 for each instance of USB Root Hub that is listed in Device Manager.

johny.cek

Re: Lexicon Alpha - problem

Příspěvek od johny.cek » 26 čer 2011 16:28

No takze v ovladacich panelech jsem zakazal "pozastaveni zarizeni usb pri rezimu spanku", a taky jsem ve spravci zarizeni - radice usb - nastavil, aby pc nepovolil vypnout zarizeni pro usporu energie. U vsech polozek ta zalozka "Rizeni spotreby" je, jen u polozky "Alpha" neni. Uz si s tim nevim rady. :-(

Odpovědět