Lexicon Alpha + XP - problém

Interní a externí zvuková rozhraní
Odpovědět
Bacon
Příspěvky: 257
Registrován: 16 úno 2009 19:08

Lexicon Alpha + XP - problém

Příspěvek od Bacon »

Krásný dobrý večer :)

Rozhodl jsem se nainstalovat si dualboot XP + Win 7 (ve Win 7 šlapala a šlape zvukovka parádně), ale ve Win XP nejsem schopen rozjet nějak normálně zvukovku Lexicon Alpha. Můj problém spočívá v tom, že když si v SW (SAM Broadcaster) navolím Lexicon In / Out jako Playback device, vše je OK. Když si navolím Lexicon In / Out jako zdroj zvuku mikrofonu, vše je OK. Ale jakmile zvolím Lexicon In / Out jak jako Playback, tak jako zdroj mikrofonu, zvuk se mi pok*rví a strašně začne škrčet (znáte to - tenhle kaz se děje, když máte ve Win puštěné něco s 44kHz a zároveň děláte něco v DAW s 48kHz).

Zkoušel jsem snad všechno. Jako výchozí mám nastavenou integr. zvukovku, takže by Alphu nemělo nic používat, a nevím teda, v čem může být problém.

Pls help, prtž už jsem bezradný - přechodem na XP jsem si chtěl snížit delay v SAM Broadcasterovi (což je prokázané, prtž si ten SW nějak nesedí s Vista / Se7en řešením zvuku).

EDIT: Tak nějak mě napadlo, že by to mohlo mít spojitost s tím, že ty XP jsou SP3, takže reinstal opět :D

EDIT2: Windows XP SP2 a stejně to dělá pořád to stejné :(

Uživatelský avatar
Jens Ludwig
Příspěvky: 214
Registrován: 31 říj 2007 00:12

Re: Lexicon Alpha + XP - problém

Příspěvek od Jens Ludwig »

A nemůže se ti tam ten signál nějak dělat zpětnou vazbu???

jinak stahni poslední ovladače... mě třeba obecně blbnou Lex ovladače na XP 64-bit....

Bacon
Příspěvky: 257
Registrován: 16 úno 2009 19:08

Re: Lexicon Alpha + XP - problém

Příspěvek od Bacon »

No, teoreticky by neměl. Stačí, abych nabootoval do Win 7 a vše jede jak má. Ovladače mám poslední, co jsou na Lexicon webu, tj nějaká verze 2.5.

Už jsem zoufalej, vystřídal jsem už tolik verzí systému :( Ještě zkouším nainstalovat všechny aktualizace, třeba to pomůže (předtím, když jsem měl XP - 4 měsíce dozadu - to jelo).

EDIT: Taky mi to přišlo, jako nějaká zpětná vazba. Spíš ale softwarová. Prostě nejsem schopen tam provozovat full-duplex. Buď poslech, nebo recording, ale playback s recordingem prostě nerozjedu. A vůbec nevím proč.

Odpovědět