M-Audio Fast Track C600

Interní a externí zvuková rozhraní
Odpovědět
Uživatelský avatar
Krtko
Příspěvky: 158
Registrován: 26 bře 2009 20:43

M-Audio Fast Track C600

Příspěvek od Krtko »

Zvazujem kupu tejto karty. pride mi zaujimava pre pekny indikator vstupnej urovne, pad tlacidla, midi, slusny pocet vstupov vystupov, pekny dizajn a hlavne zlava u thomanna viac nez 50%. Otazka teda znie, ci nahodou neviete o niecom, preco by prave tato karta nebola dobre riesenie a este taka hlupa otazka, daju sa cez to napojit 2 pary aktivnych monitorov?

http://www.thomann.de/gb/m_audio_fast_track_c600.htm

Obrázek

Uživatelský avatar
SadLuck
Příspěvky: 726
Registrován: 18 kvě 2007 23:33

Re: M-Audio Fast Track C600

Příspěvek od SadLuck »

Monitorů připojíš myslím 3 páry (6 velkejch jacků) a můžeš bez problémů přepínat. Já ji tu mám cca rok a zapínám ji když potřebuju víc vstupů než má moje RME. Na poměry maudio mi to připadá jako super karta, i ten ovládací software je celkem fajn. Z nevýhod mě napadá akorát že se "igelitový" povrch toho jejího hlavního panelu hrozně rychle zprasí a snahou o čištění ho zprasíš ještě víc. Jinak mi zatím slouží úspěšně, ale je to maudio, takže za ty drivery bych ruku do ohně nedal. Tuším, že mi to dokonce jednou při přepínání karty v DAWu BSODlo. Ale celkově spokojenost a tohle je moc pěkná cena.

Uživatelský avatar
Krtko
Příspěvky: 158
Registrován: 26 bře 2009 20:43

Re: M-Audio Fast Track C600

Příspěvek od Krtko »

ved prave, ze m-audio... ale za takuto cenu kartu s podobnymi moznostami nenachadzam. dik.

fb_jiří1
Příspěvky: 1
Registrován: 10 zář 2020 16:53

Re: M-Audio Fast Track C600

Příspěvek od fb_jiří1 »

ano, na důležité profi živé produkce bych to asi nepoužíval, tyto typy levnějších karet mi nejednou taky způsobily modrou obrazovku smrti. Ale možná už to po těch letech vychytali, přece jen to už nějaký ten pátek patří Avidu

Odpovědět