MOTU ULTRALITE MK III

Interní a externí zvuková rozhraní
Odpovědět
TOM-Thak

Re: MOTU ULTRALITE MK III

Příspěvek od TOM-Thak » 23 led 2011 21:17

to je divny me to funguje normalne v mixeru si zapnu ten efektn a vstupu tzn. vyberu INPUT zalozku a tam si na dany input aktivuju efekt a nahraje se mi to s nim

pavlii
Moderátor

Příspěvek od pavlii » 23 led 2011 22:06

Ano - efekty je třeba dávat na Input kanál - jinak budou jen v monitorování.

P.

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 21 úno 2011 21:33

Mám takovej trouble.. motu mi z niceho nic nebere vubec nastaveni pres MOTU mix a bere funguje mi jen ovladani hlasitosti... nevite nekdo co s tim?
Zapnu treba EQ na outputu a nedela to nic.. sice to ukaze ze se procesro vytizi o neco vic, ale jinak to ne-efektuje to same verb.. kompresor..

emah

Příspěvek od emah » 23 úno 2011 09:42

no dobre,
sice tu bolo napisane ako nahrat stopu z inputu s efektom - vybral som si to v inputs,
nahravam cez audiodesk - soft, ktory bol k ten karte a reverb mi jednoducho odmieta
nahrat. sice signal z inputs do reverbu posielam, ale return je v outputs, cize sa mi to pravdepodobne preto nedari nahrat...

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 23 úno 2011 09:48

emah píše:no dobre,
sice tu bolo napisane ako nahrat stopu z inputu s efektom - vybral som si to v inputs,
nahravam cez audiodesk - soft, ktory bol k ten karte a reverb mi jednoducho odmieta
nahrat. sice signal z inputs do reverbu posielam, ale return je v outputs, cize sa mi to pravdepodobne preto nedari nahrat...
Mrkni se na nastaveni.. v jednom z oken, kde jsou videt vsechny level metery vsech savli se da nastavit, zda efekty jsou "PRE" nebo "POST". Pokud jsou POST tak se ti nenahraji..

emah

Příspěvek od emah » 23 úno 2011 09:54

TOM-Thak píše: Mrkni se na nastaveni.. v jednom z oken, kde jsou videt vsechny level metery vsech savli se da nastavit, zda efekty jsou "PRE" nebo "POST". Pokud jsou POST tak se ti nenahraji..
no, skusil som to tak aj tak a nic z toho. stale sa mi to nenahralo s reverbom :-/
asi som uz na stare kolena fakt krivy :D

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 23 úno 2011 09:56

To jsem blázen :D

Mě zase funguje v tom ovladači vše až na vložení EQ na output.. doteď to šlo.. a najednou nejde.. ale na zvukovce přímo to zapnout jde..
Chtělo by to nějak vyresetovat ten soft i zvukovku do defaultního nastavení.. pokud to vůbec nějak jde.

emah

Příspěvek od emah » 23 úno 2011 10:00

The factory default reset is in the Setup menu on the front panel of the interface.
idem na to

emah

Příspěvek od emah » 23 úno 2011 10:06

a nic z toho.
aj som to resetol a reverb mi nenahralo.
halo halo, nahral uz niekto interny reverb v ultralite mk3? ak ano, nech da printscreen s nastavenim a popisom pls ;)

Odpovědět