TC electronic konnekt live

Interní a externí zvuková rozhraní
Odpovědět
Jeha
Příspěvky: 2
Registrován: 07 říj 2012 01:14

TC electronic konnekt live

Příspěvek od Jeha »

Zdravím vás a žádám o pomoc jestli byste někdo nevěděl.Mám tuto zvukovku TC electronic konnekt live a jde mi o následující problém:zvukovka má dva sluchátkové vstupy "muting" a "non muting"....bez možnosti regulace hlasitosti sluchátek (což ve většině recenzí uvádějí jako mínus samozřejmě) a jde mi o to když pořídim nahrávku přes mikrofon se zapojenymi sluchatky a chci si jí poslechnout na bednach musim sluchatka vypojit což je značně nevýhodné pořád zapojovat a vypojovat během jednoho nahrávání vokálů k tomuto může dojít hned několikrát a nejen že se opotřebovává vstup ale je to nepohodlné a zdržující...nahrávám do Cubase 5...nevěděli byste prosim někdo o nějakém řešení abych to nemusel pořád vypojovat? cokoliv zapojení nějaký fígl cokoliv když už zvukovka nedisponuje ovladačem hlasitosti sluchátek??? za odpovědi či cokoliv k tématu předem děkuji!

Jeha
Příspěvky: 2
Registrován: 07 říj 2012 01:14

Re: TC electronic konnekt live

Příspěvek od Jeha »

To vazne nevite nekdo nebo aspon muzete mi poradit kde to zjistim ???

Uživatelský avatar
Stan
Příspěvky: 2523
Registrován: 27 dub 2013 15:26

Re: TC electronic konnekt live

Příspěvek od Stan »

Co si třeba píchnout monitory do 3-4. A je to. Máš to v manuálu. Sluchátka využívají 1-2. Muting přeruší signál do zadního výstupu, Non muting signál propouští i do zadního výstupu 1-2 to zanmená že by jsi měl slyšet signál jak ze sluchátek tak z monitorů současně. To ale asi nechceš, takže 3-4 je nasnadě. Stačilo mi na to podívat se na netu do manuálu. To jsem ani nezjišťoval možnosti nastavení v soft mixu zvukovky. Doporučoval by jsem ti otevření manuálu, jsou tam docela názorné obrázky i s popisy. Jak a kde vytvořit a nasměrovat výstupy v Cubase předpokládám víš.

Uživatelský avatar
pavlii
Moderátor
Příspěvky: 3346
Registrován: 05 čer 2002 19:23

Re: TC electronic konnekt live

Příspěvek od pavlii »

Nechápu proč se někdo ptá na věc, která mu leží před čumákem a je jen otázkou čtvrt hodiny si to zjistit....Ale když už se ti to nepovedlo od dubna, tak to je fakt co říct, smekám! :-D

P.

radek_p
Příspěvky: 233
Registrován: 31 srp 2006 17:37

Re: TC electronic konnekt live

Příspěvek od radek_p »

Ke Stanove odpovedi dodavam: pokud mas aktivni monitory, tak z vystupu 3/4 pujdes do monitoru pres nejaky controller s mute switchem (napr. sm-pro nanopatch).

Odpovědět