TC electronic konnekt live

Interní a externí zvuková rozhraní
Odpovědět
Jeha

TC electronic konnekt live

Příspěvek od Jeha » 04 dub 2013 07:50

Zdravím vás a žádám o pomoc jestli byste někdo nevěděl.Mám tuto zvukovku TC electronic konnekt live a jde mi o následující problém:zvukovka má dva sluchátkové vstupy "muting" a "non muting"....bez možnosti regulace hlasitosti sluchátek (což ve většině recenzí uvádějí jako mínus samozřejmě) a jde mi o to když pořídim nahrávku přes mikrofon se zapojenymi sluchatky a chci si jí poslechnout na bednach musim sluchatka vypojit což je značně nevýhodné pořád zapojovat a vypojovat během jednoho nahrávání vokálů k tomuto může dojít hned několikrát a nejen že se opotřebovává vstup ale je to nepohodlné a zdržující...nahrávám do Cubase 5...nevěděli byste prosim někdo o nějakém řešení abych to nemusel pořád vypojovat? cokoliv zapojení nějaký fígl cokoliv když už zvukovka nedisponuje ovladačem hlasitosti sluchátek??? za odpovědi či cokoliv k tématu předem děkuji!

Jeha

Re: TC electronic konnekt live

Příspěvek od Jeha » 14 lis 2013 01:27

To vazne nevite nekdo nebo aspon muzete mi poradit kde to zjistim ???

Stan

Příspěvek od Stan » 14 lis 2013 01:45

Co si třeba píchnout monitory do 3-4. A je to. Máš to v manuálu. Sluchátka využívají 1-2. Muting přeruší signál do zadního výstupu, Non muting signál propouští i do zadního výstupu 1-2 to zanmená že by jsi měl slyšet signál jak ze sluchátek tak z monitorů současně. To ale asi nechceš, takže 3-4 je nasnadě. Stačilo mi na to podívat se na netu do manuálu. To jsem ani nezjišťoval možnosti nastavení v soft mixu zvukovky. Doporučoval by jsem ti otevření manuálu, jsou tam docela názorné obrázky i s popisy. Jak a kde vytvořit a nasměrovat výstupy v Cubase předpokládám víš.

pavlii
Moderátor

Příspěvek od pavlii » 14 lis 2013 08:41

Nechápu proč se někdo ptá na věc, která mu leží před čumákem a je jen otázkou čtvrt hodiny si to zjistit....Ale když už se ti to nepovedlo od dubna, tak to je fakt co říct, smekám! :-D

P.

radek_p

Příspěvek od radek_p » 14 lis 2013 11:36

Ke Stanove odpovedi dodavam: pokud mas aktivni monitory, tak z vystupu 3/4 pujdes do monitoru pres nejaky controller s mute switchem (napr. sm-pro nanopatch).

Odpovědět