ATMOSPHERE

Vše okolo samplů, samplerů nebo zvuků/programů pro syntetizátory
Jindy

Příspěvek od Jindy » 04 dub 2006 10:07

Jiří: no vidiš, alespoň že ty to vážně nebereš a to je důležitý :)
Chápu že to musí být strašná věc, muset si vybrat který oblíbený soft si nechat na disku a který ne. Z toho bych se asi zbláznil.
Ale to je fakt divný že se z toho 160GB disku ztrácí data. Můj tip je, že je buď poškozený, což se dá lehce zjistit kontrolou povrchu disku, nebo je to MB, potažmo OS které neberou tak velký disk a nebo je to nějaká softwarová nebo jiná hw chyba, protože to je divné. V neposlední řadě to může být taky vir, třeba v mbr.

Jiří

Příspěvek od Jiří » 04 dub 2006 10:55

Jo, beru to sportovně, i když je to kolikrát horší než marathon... :)

Co se týká toho HDD - vylazený systém WinXP, nestalo se to pouze mně, ale i mým známým, HDD Barracuda - ale to je také jedno, protože to udělal i Matrox..., viry žádné.... ano je to divné....ale celkem jsem se uklidnil, když jsem se díval na www.zive.cz na ty desítky zoufalců, kteří se dostali do stejného problému. Je zde prý nějaký problém s HDD's většími než nějakých 138GB, tak potom wokna nějak blbnou - ale moc o tom nevím - mám ho tedy na skříni jako zálohu nejdůležitějších dat. :?

Jindy

Příspěvek od Jindy » 04 dub 2006 12:28

Jiří: no já zrovna 160 GB disk mám a mám ho zformátovanej na NTFS, což je pro XP nejlepší. Hlavně mám ale Western Digital, který se mi zdá lepší než Seagate i než Maxtor. Například kamarád má Seagate se stejnou velikostí a strašně mu topí, bez větráčku bych se ho bál nechat puštěnej dýl, ale ten můj western ani větráčky nepotřebuje, protože skoro vůbec nehřeje ikdyž ho nechám puštěnej třeba dva týdny a zatěžuju ho.

Jiří

Příspěvek od Jiří » 04 dub 2006 13:57

O.K. - téměř všichni máme WinXP zformátovaný na NTFS, ale problém tady stále je...řešili jsme to u jiných tím, že jsme HDD rozdělili na půlku a tím s ním nejsou takové problémy. Ale to jsou většinou lidičky, kteří si většinou hrají s obrázky nebo dokumenty....já už to riskovat nechci, protože jsem tím přišel mimo jiné pro mě tak nepodstatné o minimálně tři nejnovější skladby, které samozřejmě již nikdy dohromady nedám.

Díky za radu, až se opět otřesu a začnou padat zla?áky - půjdu určitě do Westerna... já to mám dobře odvětrané, takže mám všechny HDD's chladné...

deep

Příspěvek od deep » 04 dub 2006 19:54

<MUJ OSOBNI NAZOR> Westerna bych si nekupoval ma spatne reseny uchyceni hlav a hodne poddimenzovanej radic motoru..... raci toho seagata a chladit </MUJ OSOBNI NAZOR>
-------------------------------------------------------
Eduard Skýva

Jindy

Příspěvek od Jindy » 04 dub 2006 20:02

deep: no je to tvůj názor, ale já sem s westernem spokojenej a nemám jediný problém a to ani s hlavou :)

Jindy

Příspěvek od Jindy » 04 dub 2006 20:04

teda dneska sem odzkoušel poprvé ten Atmosphere a můžu říct, že je to 100x lepší než nějakej AbSynth...je to fakt dobrý, hlavně na ambient. Nic lepšího sem v tomhle oboru zatím ještě neslyšel...

biscuit

Příspěvek od biscuit » 04 dub 2006 20:16

nejakej absynth? absynth je dobrej syntak, bacha...
ad seagate disky: pridavam se k tomu ze topi, ale i bez chlazeni uz mi v poci bezi dva dost dlouho a no problem. naproti tomu vsechny lidi co znam, kteri prisli o disk meli wd :(

Jindy

Příspěvek od Jindy » 04 dub 2006 20:19

biscuit: no dobře, absynth neni špatnej, používám ho už přes rok, ale atmosphere je podle mě mnohem lepší a mě zkrátka víc vyhovuje a na absynth už nesáhnu...

ad seagate: jistě že seagate topí, podle mě víc než wd, ale taky sem nepsal, že by kvůli tomu měl odejít...on prostě topí, až moc, ale nekixne...je na každém co chce...já měl vždycky seagate, ale od té doby co mám wd, tak sem s ním zkrátka spokojený a nemám důvod se vracet k seagatu...myslim že je to celkem jedno, ale i tak nechci mít v počítači další kávovar a proto wd...

jo a to co máš v ikonce, to je tibetská vlajka? a když, tak bych rád věděl proč jí tam máš, podporuješ tibet? ptám se jen ze zvědavosti, protože studuju buddhismus a zvláš? ten tibetský a tibet mám moc rád...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 04 dub 2006 22:29

na vacsie disky ako 138GB potrebujes zapnut 48bitovy LBA.. XP sp2 to ma uz defaultne .. v 2k to spravis v registroch ..

biscuit

Příspěvek od biscuit » 04 dub 2006 22:41

jindy: jo tibet - u me nic extra hlubokyho, nebo dokonce spojenyho s virou. nejsem verici, i kdyz buddhismus se mi (z mych povrchnich znalosti) celkem libi. a podle stejnejch povrchnich znalosti povazuju tuhle zemi za me v soucasnosti nejsympatictejsi. ale taky bych tam mohl mit vlajku kuby, nebo jamajky :) a nemohl mit vlajku usa, kanady, nebo japonska (a spousty dalsich)...
k diskum: to ze seagate nekixne si nemyslim, to je jen moje prani :)

Jindy

Příspěvek od Jindy » 04 dub 2006 22:45

biscuit: no dobrý...ale jenom k tý jamajce, sem slyšel, že tam bělochy extrémě nesnášej, takže bych tam bejt tebou nejezdil, pokud tedy jsi běloch a rád by ses tam někdy podíval...

Jiří

Příspěvek od Jiří » 06 dub 2006 08:53

Už asi přes rok a půl jedu denně několik hodin na tři Seagate 120GB, které mám těsně nad sebou a na ně fouká větráček... - musím říci, že to bohatě stačí - disky mám stále vlažné....

Jinak jsem alespoň pomohl touto debatou "Jindy", -užívejte si ATMOSPHERE- je v některých zvucích opravdu skvělá. Mě se třeba líbí dost silně ve Stringách - Acoustic Hybrid Strings - Warm Hybrid Strings Section - velmi dobré na podbarvení v trochu symfoničtějším stylu v nižších tichých pasážích....ale Hollywood Strings také nejsou špatné na pozadí...

Cyril

Příspěvek od Cyril » 06 dub 2006 09:11

biscuit: Kubu?
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Merlin

Příspěvek od Merlin » 06 dub 2006 09:26

biscuit: :shock: to s tou Kubou byl preklep nebos to myslel vazne? (sorry za OT...)
...so many knobs, so little time... (autor neznamy)

Odpovědět