kde nakupovat sample CD ??

Vše okolo samplů, samplerů nebo zvuků/programů pro syntetizátory
Odpovědět
dendy
Vybavení

kde nakupovat sample CD ??

Příspěvek od dendy » 12 kvě 2008 14:52

kamos si chce kupit nejake sample CD s FX zvukmi (od sound ideas ale aj inych vyrobcov), mate nejaky tym na SK alebo CZ obchody kde to maju v ponuke ??

samozrejme ako prve som mu doporucil muziker a sunteq ale nemam overene ci to ozaj vedia dodat (poshook co ty na to, mate ??)

demsky

Příspěvek od demsky » 12 kvě 2008 21:21

Dendy, dnes sa kupuju sample CDcka, alebo skor DVD packy zvacsa cez internet. Sam som kedysi, ked som zacinal, obehal cele Slovensko a nakoniec som skoncil v ruksaku s desiatimi CDckami, z ktorych si najviac vybavujem ruzove CD nazvane 90 sound effects :) Zalezi aky styl potrebujes, zvacsa najlepsie su zo Sound Ides, potom Hanna Barbera collection a BBC ma dobre "vojnove" zvuky.

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 12 kvě 2008 21:23

demsky "vojnove" to jako vybuchy nebo pochodove odrhovacky? :)
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 13 kvě 2008 11:03

no on to potrebuje kupit tak aby mal fakturu co si moze dat do uctovnictva, to je hlavna pointa... takze cez net neviem neviem..

delay

Příspěvek od delay » 13 kvě 2008 11:47

Formát? Na FX jsou i dobrý VSTi. Je toho mrtě.
Jinak v Čechách a SVK moc obchodů neznám, jsou-li vůbec nějaké...

peteness

Příspěvek od peteness » 13 kvě 2008 11:53

dendy píše:no on to potrebuje kupit tak aby mal fakturu co si moze dat do uctovnictva, to je hlavna pointa... takze cez net neviem neviem..
Ucetni ted neavno rikal, ze v soucasnosti se muzou davat do dani i platby provedene ze soukromeho uctu. Takze by mu mel stacit vypis z jakehokoli uctu, odkud platil kartou nebo paypalem plus e-faktura, co mu poslou mailem.
Aspon v cesku by tohle melo platit, ale je to z druhe ruky.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 13 kvě 2008 12:33

format by mal byt WAV - on to chce na ozvucovanie hier takze vsti mu moc nepomoze :)

peteness: no ja si tiez myslim ze tak nejak by to malo byt ale tiez to nemam overene .. uvidime ked mi biude o rok davat teta do uctovnictva fakturu od thomanna za Snow a Evolver :-))

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 13 kvě 2008 12:49

já na ozvučování freeware her (které stejně nikdy nevyšly) vždycky vykradl Dooma 3 nebo něco na enginu od ID Software, protože tam se dají všechny ty zvuky rozbalit z nějakého tuším .CAB souboru a je vymalováno...

ale to asi on nechce, když je v nadpisu slovo "kupovat" ;) a na komerční účely vykrádačka není dobrá...ačkoliv, tvůrci STALKERa vykradli hafo textur právě z Doom 3 a nikdo jim nic neudělal, prostě ukrajinci :) taky byla razie v kancelářích Novalogic a našli jim tam všude nelegální wokna a photoshopy :) za to už asi pokutka byla...

jinak si také myslím, že se zahraničními fakturami, by alespoň v rámci EU neměl být problém...
já třeba vystavoval fakturu (na 850 euro, za webstránky) z Česka do Španělska, akorát jsem jí přeložil do AJ a nebyl zatím problém, ještě mě nezavřeli :)

jednou jsem koupil nějaké sampl CD v Electroworldu (!) s názvem Zajímavé samply, asi za 150 korun...no, nic horšího jsem ještě neslyšel, prostě hrůza...

Odpovědět