Ableton live 7 a waves diamond bundle

Vše o programu Ableton
Odpovědět
konyxx08
Příspěvky: 3
Registrován: 13 zář 2015 14:57

Ableton live 7 a waves diamond bundle

Příspěvek od konyxx08 »

Ahoj. Proč mě Ableton nenajde balík wawes diamond a píše, něco o waweshell.?Chtěl bych si to vyzkoušet a nenajde to při rescanu ani při startu Abletonu...neví někdo? díky

Uživatelský avatar
Stan
Příspěvky: 2523
Registrován: 27 dub 2013 15:26

Re: Ableton live 7 a waves diamond bundle

Příspěvek od Stan »

Cesta:(Mac)Applications/Waves/wavesshell/waves AU Reg 9.93 (naPC to bude asi Program files/Waves/...)

Najdi tento ("waves AU Reg X.XX" - Mac na PC to bude asi "waves VST Reg X.XX") program a dvojklikem ho aktivuj. Pak by melo byt vse vporadku. Tenhle program porjede nainstalovane pluginy a zaregistruje je.

konyxx08
Příspěvky: 3
Registrován: 13 zář 2015 14:57

Re: Ableton live 7 a waves diamond bundle

Příspěvek od konyxx08 »

díky vyzkouším, uvidím..
edit. tak teda ten soubor jsem nikde nenašel, projel jsem celý počítač...není to tím, že mám Visty? na xpčkách mi to předtím myslím nědělalo....fakt už nevím..
Našel jsem na netu na foru toto "There's a little utility called *shell2vst* (google it and download it if you don't have it). You copy-paste an instance of *shell2vst* inside the folder where you installed Waves (i.e. C:\Program Files\VSTplugins\Waves) and then you just drag and drop the Waves *shell.dll* on *shell2vst*. The utility instantly creates separate Waves plugins (dlls). You restart your DAW (or maybe you'll have to restart your computer AND THEN restart your DAW) and voila! Everything's hunky dory, your DAW finds all the plugins and you go on creating great music!"
Dělám to přesně i s tou utilitou a neautorizuje žádný plugin....LIDI to mi neříkejte, že se stím nikdo nesetkal...

Odpovědět