Ableton SUITE prosím o radu

Vše o programu Ableton
Odpovědět
jsem.devka

Ableton SUITE prosím o radu

Příspěvek od jsem.devka »

ahoj doposud jsem používal Ableton crack verzi, ano přiznávám se.. chtěl bych zakoupit original, ale stojí 15 tisíc a levnější neseženu a já bych chtěl vědět jaké všechny výhody mi to dá oproti cracku jestli je někdo schopný mi s touhle ne zrovna košér otázkou ukrojit žďibec svého času. dík

tomy45

Re: Ableton SUITE prosím o radu

Příspěvek od tomy45 »

Ciao, v prvom rade support, urcite je to stabilnejsie, mnozstvo libraries, fx, plugov zadara v cene, a kopec inych funkcii ale aj to, ze ked som si ho kupil, a vlastne vsetko (pluginy, hw, daw) ktore som si kupil, mam k nim vacsiu uctu :-) nie su to len pluginy a daw ale su to MOJE pluginy a MOJ daw :-)
Ako majitel Ableton Suite mam napr. zadara Soundcloud ucet na rok Premium Account...

jsem.devka

Příspěvek od jsem.devka »

hlavně kdyby to bylo stabilnější... bojim se že to bude padat stejně a řadu bugs u vsts bude stejně ableton odkazovat že si mám počkat na update od výrobce dané vst. měl sem taky vždycky suite, ale možná by mi stačilo koupit live, to už neni taková rána. nemůžu nikde najít rozdíl mezi suite a live, aby mi nějaký věci ze suite nechyběli v mých projektech.. fakt jedu ale drtivou většinu z jiných samplů a vsts.. díky za radu!

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak »

jsem.devka: A co konkrétně v tom děláš?

Možná by byla cesta udělat to jako já kdysi s cubase.. koupil jsem jen studio verzi a až když jsem něco postrádal, tak jsem při příštím updatu na vyšší verzi koupil rovnou crossgrade na FULL balík.
Já mám ableton intro edition a oproti "testovací try before buy" verzi ta koupená nepadá.. pak už záleží jaký plug iny do toho nacpeš a zda je máš koupený..
Bohužel ani když máš všecko koupené, tak to není záruka bezproblémového chodu.. to jsem si vyzkoušel na svých plug inech a cubase :D sice se můžu ohánět tím, že jsem přispěl autorům a jsem legal, ale to je asi tak vše.

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR »

rozdiel medzi live a suite sú nástroje.. v Live máš len Impulse, Simpler, Drum Rack a Instrument Rack..
čo sa týka efektov tak sú tam myslím tie isté audio aj midi ..

ked to chceš lacnejšie tak si zožen Lite licenciu za nejaku symbolicku cenu od niekoho čo to dostal k gearu a potom si kup upgrade..
ja som mal tie Lite 3 kusy.. jednu som využil, jednu predal za 10 € a jednu daroval...

ReaktoplazmAR

tomy45 píše: a vlastne vsetko (pluginy, hw, daw) ktore som si kupil, mam k nim vacsiu uctu :-) nie su to len pluginy a daw ale su to MOJE pluginy a MOJ daw :-)
tak veru.. je to iné ked si to kúpiš..
devka: predstav si že bývaš na pustom ostrove kde ti za kradnuté veci nehrozí žiadny trest.. potom si predstav že ideš na den na pevninu zohnat si bicykel aby si nemusel na pustom ostrove chodit peši.. dovezieš si bicykle dva.. jeden čo si si tam kúpil a jeden (presne taký istý) si cestou ukradol/našiel.. ktorý budeš mat radšej ? :)

jakubt

Příspěvek od jakubt »

při upgradu z Lite byla úspora tuším 70 EUR - to už stojí za to koupit nějaký kontrolér, ke kterému je Live Lite přibalený. Nebo tahle akce http://www.ableton.com/campaign/korg-nano
Jednou nebo dvakrát do roka bývá u Abletonu navíc velká sleva - tuším 20 nebo 25 % - a to už v kombinaci s tím upgradem z Lite sníží cenu docela razantně.

Symphonic

Příspěvek od Symphonic »

Ono to chce sledovat různé speciální akce a slevy. Na tom se dá hodně uštřit. Já jsem třeba získal v nějaké promo akci SoundCloudu teď na jaře tu nejednoduší verzi Abletonu Live zadarmo. A když jsem ted koukal na cenu upgrade na suite, tak to vyšlo asi na 11tis. Třeba Steinberg ma taky teď akci na levný upgrade Cubase. Taky jestli si student, nebo máš třeba dítě ve škole, můžeš nakupovat na studentský ceny :) Já už mám všechno co používám legálně a ani to nestálo tolik. Navíc mam vždy aktuální verzi, a neřešim tolik nestabilitu kvůli bugům. Taky když vyjde nová verze, můžu si koupit hned upgrade a ne čekat, až/jestli to někdo crackne.

ReaktoplazmAR

ja som kupil upgrade z Lite na Live tušim v disk.cz za cca. 330 €.. krabicova verzia v akcii ma vtedy stala asi o 50 € menej ako download..

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak »

OT:
Já bych tohle fórum neměl radši číst :D
Symphonic: tak jsem nakonec koupil UG na cubase hh.

ReaktoplazmAR

TOM-Thak píše:OT:
Já bych tohle fórum neměl radši číst :D.
prečo ? :)

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak »

Protoze si du pak akorat zase neco koupit do studia :D

ReaktoplazmAR

ved to je dobre ked ta niečo presvedčí že vec, ktorú si doteraz len chcel vlastne potrebuješ a neni to ani až tak drahé :)

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak »

ReaktoplazmAR píše:ved to je dobre ked ta niečo presvedčí že vec, ktorú si doteraz len chcel vlastne potrebuješ a neni to ani až tak drahé :)
Asi mas pravdu. Naopak nekdy se mi taky stane, ze neco chci a zjistim, ze to vlastne neni dulezity a ze to nepotrebuju..

STi

Příspěvek od STi »

Ja mam jeden Live Lite navyse, mozem ti ho poskytnut
FB | SC | T

Odpovědět