Biotech-Studio - Večer tříkrálový 2009

Informace o vašich akcích a koncertech
Wohma

Re: Biotech-Studio - Večer tříkrálový 2009

Příspěvek od Wohma » 17 pro 2009 21:25

nixx píše:Ecos: jak to delas, ze ten vokal zni vzdycky tak nadprirozene!? :-)
Jo, hlavne u toho typka z Rattle Bucket je ve videu poznat, jak mu dopomahaji efekty a dalsi zpevy (a bezpochyby take snimani tim Neumannem nebo co to je a ne mikrofonem u kamery :D), zni to pak vyrazne lepe.

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 17 pro 2009 21:42

tak me se to libi a to už sem od kytar hodně upustil(dalsi ratm machinehead korni a dalsi veci co sem mel rad uz znova nebudou a z novejch veci me bere malo co) ačkoliv sem na nich odkojenej...
jinak zvukl je fajn neni co dodat:)

lehce OT:už sem asi trošku deformovanej četl sem večer tříkanálový:)

komasix

Příspěvek od komasix » 17 pro 2009 22:00

MonkeyFighter píše: lehce OT:už sem asi trošku deformovanej četl sem večer tříkanálový:)
:D

matucha

Příspěvek od matucha » 18 pro 2009 03:50

Hehe, naprosto mimo muj hudebni vkus... legracni jak ty hlasy samotny sou hodne mistnostovity

ale hlavni je, ze to hraje fakt o zivot ;), nemam jediny namitky a to je co rict ;)

parek

Příspěvek od parek » 05 led 2010 17:13

Ecson: toho Laka mas vypucenyho nebo sis ho poridil nastalo? Docela drahej spas takhle do studia :shock:
Čí to byl proboha nápad se timdle živit??

dano

Příspěvek od dano » 05 led 2010 17:25

Ked som si to pustil, hned mi napadlo ze ten klavir je z Yamaha SY77, kedze som ju mal 10 rokov. Mile prekvapenie :-) Len upresnim ze to nie je len FM synth, ale RCM (AFM+AWM2). Ale asi by som v dnesnej dobe zvolil iny zvuk (ak to samozrejme nemala byt recesia). To rychle staccato je inak strasne neuroticke. Celkovo ma na tom hudobne oslovila len farba hlasu prveho spevaka a pekne napumpovana rytmika a gitary. Zvuk je samozrejme vyborny.
V kazdom pripade sa ti ovela viac podarila produkcia posledneho albumu Noisecut. Ale to je len moj nazor samozrejme :-)

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 05 led 2010 18:06

nixx píše:Ecson: jak to delas, ze ten vokal zni vzdycky tak nadprirozene!? :-)
Je to retezec procesu kterej pouziju aby to takhle znelo. V podstate zadny tajemstvi. Pouzil jsem Neumann U87, preamp LaChapelle 992 EG, analog EQ Siemens W295a, 2x v serii Oxford Dynamics a na sborech je pak v inzertu Tube-Tech SMC-2B Multiband compressor. Z efektu jsou pouzity 3x delay, kazdej s jinym casem, ten je hodne dulezitej. Zadny kouzla :c)

Wohma píše: Jo, hlavne u toho typka z Rattle Bucket je ve videu poznat, jak mu dopomahaji efekty a dalsi zpevy (a bezpochyby take snimani tim Neumannem nebo co to je a ne mikrofonem u kamery :D), zni to pak vyrazne lepe.
jj. ta kamera mela silenou kulovou charakteristiku ale je to minimalne zajimavy meritko pro porovnani pred procesem mixaze a po : )

matucha píše:Hehe, naprosto mimo muj hudebni vkus... legracni jak ty hlasy samotny sou hodne mistnostovity
ale hlavni je, ze to hraje fakt o zivot ;), nemam jediny namitky a to je co rict ;)
Diky matousi ! .c)

dano píše:Ked som si to pustil, hned mi napadlo ze ten klavir je z Yamaha SY77, kedze som ju mal 10 rokov. Mile prekvapenie :-) Len upresnim ze to nie je len FM synth, ale RCM (AFM+AWM2). Ale asi by som v dnesnej dobe zvolil iny zvuk (ak to samozrejme nemala byt recesia). To rychle staccato je inak strasne neuroticke. Celkovo ma na tom hudobne oslovila len farba hlasu prveho spevaka a pekne napumpovana rytmika a gitary. Zvuk je samozrejme vyborny.
V kazdom pripade sa ti ovela viac podarila produkcia posledneho albumu Noisecut. Ale to je len moj nazor samozrejme :-)
Diky. Ten cover byl samo od zacatku recese ale na druhou stranu byl zamer aby celek vyznel suverenne. Super je ze nakonec obletel celou BandZone a nejen fanousky z tvrdy kytarovy sceny hodne pobavil : )) Jestli tuhle muziku neposlouchas tak te asi verim neoslovil ale myslim ze z toho vylezla docela vtipna vanocni pecka : ) Jinak SY-77 je super syntak. Jak uz jsem psal jeji "akusticky" zvuky tech 20 let starejch samplu nejsou z dnesniho pohledu jeji prednost ale do tohodle nam to piano sedlo tak se pouzilo. Ten intro zvonecek a synth zvonky ve slokach jsou pak cistokrevna FM z SY-77 : )

parek píše:Ecson: toho Laka mas vypucenyho nebo sis ho poridil nastalo? Docela drahej spas takhle do studia :shock:
Lake Contour Dolby LP4D8 uz mi ve studiu bezi rok, je to uzasnej stroj. Koupil jsem ho v plny nalozi rozsirenej o dalsi DA. Tech 150 za nej neni malo ale je to nejlepsi masina sveho druhu na trhu. Ja ho planoval soucasne i pro rizeni 5.1 monitoringu to jsem ale zatim odlozil. Kazdopadne nevahal bych a sel do nej kdykoliv znovu, skvela investice.

Odpovědět