Can SCRATCH live! change the GAME?

Informace o vašich akcích a koncertech
Odpovědět
Greeny
Příspěvky: 51
Registrován: 10 srp 2006 12:02

Can SCRATCH live! change the GAME?

Příspěvek od Greeny » 01 úno 2007 11:18

O co jde?

Po mimořádně pozitivních ohlasech na dva loňské semináře, jsme pro Vás připravili celou šňůru akcí po českých, moravských a slovenských městech.
Naším cílem je, aby měl každý možnost si pořádně vyzkoušet nejen Serato SCRATCH live!, ale i tři špičkové mixpulty Rane (TTM56, TTM57SL, EMPATH) neboť nejen my jsme o jejich kvalitách pevně přesvědčeni.

Pokud i vás zajímá, proč je serato nejpoužívanějším digital DJ systémem ve spojených státech - mecce hiphopu, a proč ho spolu s TTM56 používá asi nejuznávanější performance DJ dneška A-Trak, pak nezbývá než přijít na některou z akcí, a na vlastní ruce a uši si vyzkoušet PROČ ti nejlepší používají právě Rane.

Každá z akcí sestává ze dvou částí. První část tvoří seminář a workshop. Začátek je v 17 hodin, a poskytneme vám mnoho užitečných a zajímyvých informací o seratu a jednotlivých mixpultech. Djs Friky, Bouler a AKA předvedou, co všechno je s výbavou od Rane možné vykouzlit.
Nejvíce prostoru bude ovšem věnováno Vám. Naším cílem je aby každý kdo dorazí měl možnost si dosytosti vyzkoušet vše, co ho bude zajímat.

Ve 21 hodin plynule naváže vystoupení 2. Jakosti a Gramo show. V některých klubech vystoupí i dlaší DJs a připraveo je i pár zajímavých překvapení. I v této pokročilé době budou opozdilci mít možnost si osahat Rane gear, a podrobit ho celovečernímu "mučení".

Podorobnější informace k akcim v jednotlivých městech budou následovat.

Line up:

17.2. Chomutov - Kotelna
23.2. Plzeň - Neutral
3.3. Brno - Mersey
9.3. Bratislava - Subclub
10.3. Zvolen - Ministry
15.3. Praha - Crossclub
24.3. České Budějovice - Marty's
30.3. Ostrava - Fabric

Těšíme se na Vás, vaše dotazy, připomínky. A především na vaše výkony, a proto nezapomeňte své vinyly a samply.

Greeny
Příspěvky: 51
Registrován: 10 srp 2006 12:02

Příspěvek od Greeny » 02 úno 2007 11:23


Odpovědět