Disabled, An Assfull Of Love, Caffeine - Modrá Vopice 1.10.

Informace o vašich akcích a koncertech
Odpovědět
Uživatelský avatar
Amorph
Moderátor
Příspěvky: 4681
Registrován: 24 lis 2005 22:22

Disabled, An Assfull Of Love, Caffeine - Modrá Vopice 1.10.

Příspěvek od Amorph » 23 zář 2011 16:13

Obrázek


Disabled a Caffeine ve spolupráci s klubem Modrá Vopice
pořádjí v SOBOTU 1. října od 19 hod. víkendový punk-rock-metalový večírek!!!

AN ASSFULL OF LOVE (punk'n'roll/Německo)
http://assfull.de/
... ... Neopunková kapela z německého Saarbrückenu zavítá do Prahy v rámci turné na podporu svého nového Alba „Prepare For Loveshock“. Kapela navazuje na tradici glam-rocku a punku osmdesátých let, ovšem v moderním hávu, s totálním pódiovým nasazením a sebeironickým nadhledem. Je to o energii, je to o zábavě, je to rock'n'roll!

HÄNNES 2 SOCIETY (punk-rock/Německo)
http://www.myspace.com/haennes2society
O kvalitní rozjezd večera se postará druhá Německá a rovněž neopunková formace Hännes to Society ze Saarlandu. Jejich desku "First Signs of Insanity" si můžete poslechnout na jejich profilu na MySpace.com.

DISABLED (grunge-punk-pop/Praha)
http://www.disabled.cz/
Jedna ze stálic pražské kytarové scény, charakterizují ji výrazné melodie a energické kytary. Před létem kapela pokřtila své třetí studiové CD s názvem „Na křižovatce rovně", které se žánrově pohybuje převážně v rockových vodách, i když se nebojí ani kratších výletů k punku a nebo opačným směrem k pop-rocku. Celou desku pak spojují inteligentní texty a energický výraz kapely, která má za sebou přes 150 koncertů.

CAFFEFINE (metal-rock'n'roll/Praha)
http://www.caffeine.cz/
Caffeine ve své tvorbě mísí několik stylů, zejména hardcore/grunge/ funky/metal/rock'n'roll. Kapela vznikla v roce 2007 jako reinkarnace hc/metalových Worm. Přesto se opravdový začátek datuje až k 1. 9. 2010, kdy se dala dohromady současná a bezesporu nejlepší sestava kapely. Od té doby tvoří nový materiál a od začátku roku 2011 také vydatně koncertují. Postupně vydávají nové skladby, které jsou volně k poslechu na stránkách kapely.

Vstup: 4 kapely / 120,- Kč

Odpovědět