Hudební ceny za 2011

Informace o vašich akcích a koncertech
Odpovědět
matucha

Hudební ceny za 2011

Příspěvek od matucha » 09 bře 2012 17:33

Zacal bych Apollem. To me cely prijemne prekvapilo, ani se to nebralo moc vazne, ani to nebylo nudny, vyber hudby napric spektrem. Nominace vicemene znamenajici "vitezstvi", at to v hudbe znamena cokoli (hudba neni o soupereni - vetsinou). Mel jsem tam jedno zelizko, Floexe. Ecson tam mel Kollera. Brooklin/Juanita delal master Filipovi Miskovi (Dickolson), kterej byl taky nominovanej. Zvuk, ani kvalita zivyho vystoupeni tam ale vubec nic neznamenalo ;), vyhral Bonus s jednoznacne nejhorsim zvukem, co jsem za dlouhou dobu slysel (o zivaku nemluve). Ma dobry texty ;).

Andel... ze vsech stran proklinana a znevazovana cena, pro kterou si ale ve vysledku vsichni prijdou a podekujou. Byl jsem pritomen "ceremonialu" zanrovejch andelu a tam tenhle rozpor byl videt uplne ve vsem.
Jako plus se dalo oznacit to, ze se to konalo v Palaci Akropolis, kterej mi na to pride fajn (rozhodne lepsi nez obskurdni kulturakovy prostory s plastovejma zidlema). Ale pak slo vsechno z kopce. Pred dverma do salu bylo par "slavnostnich" tabuli se jmeny sponzoru a za nima odbyta besidka po vsech strankach. Akce, kterou nebrali vazne prizvani nominovani, ktery po par minutach zacali bavit tak nahlas, ze nebylo poradne rozumet moderatorovi a vitezum. Z podia pak bylo cejtit, ze ta akce visi na vlasku a ze poradatel by to nejraci cely zrusil. Poradatel se taky predvedl kapelou, kterou prolozil vyhlasovani - vetsina lidi prchala po par tonech. Nevim, jestli to bylo naschval nebo jestli je to jenom tim jak je mimo.
Co me samozrejme potesilo /ano ta ambivalence je i u me - tezko se tomu branit/ ze Floex dostal andely za obe nominace. V nominacich jsem pak mel este Formu a Jarret, kterejm jsem delal master. Nepromenili ;).

Ted este bude Vinyla a Rebrik... tak schvalne co tam ;).

Co vy?

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Re: Hudební ceny za 2011

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 09 bře 2012 18:03

floex si to moc zaslouzi, jsem rad, ze dikolsona ceny apollo trochu pripomnely, myslim, ze si to taky zaslouzi. k ceremoniim nevim, nakonec jsem nesel ani na jednu, ale asi bych psal uplne to samy, co matucha. :]

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 09 bře 2012 18:22

Nesledujem tak CZ hud. scenu, tak ako na SK. No co ma trocha zamrzelo, je ze, ani jeden z vas Matucha a Brooklyn (Ecson tu daval Kollera), napriek tomu, ze vas mam za akychsi guru v muzike, sa nepochvalil, nepredstavil svojou pracou uz skor, resp. sa o tom nevie. Ak ste to tu niekde spominali, tak sa ospravedlnujem a beriem spat.
Teraz po udeleni ste to spomenuli, azda iba pre to, ze boli nominovani? Neviem. Tapem. Myslim, ze by bolo velmi fajn (rozhodne pre mna ano) vediet si nejakym sposobom priradit jedneho z vas k nejakemu projektu, vysledku. Po vasich slovach, radach co tu zazneli a doteraz zneju by to bolo fajn. Urcite asi mate svoje dovody preco ste tak neurobili, ale ako vas fanda si dovolim tvrdit, ze toto mi od vas chyba.

matucha

Příspěvek od matucha » 09 bře 2012 18:35

Vlastni hudbu bych sem dal i v predstihu (ale nic nemam). Z ty "cizi" mi to nejak nedava smysl, pokud k tomu neni nejaka takovahle shrnujici prilezitost. Seznam veci, co jsem delal je na moji "studio" strance.

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 09 bře 2012 19:34

Brooklyn / juanita juarez píše:floex si to moc zaslouzi, jsem rad, ze dikolsona ceny apollo trochu pripomnely, myslim, ze si to taky zaslouzi. k ceremoniim nevim, nakonec jsem nesel ani na jednu, ale asi bych psal uplne to samy, co matucha. :]
jinak samo taky gratulace matuchovi.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 09 bře 2012 20:56

tomy45: abys to mel snazsi, tak ta floexova vec, o ktery je rec, je tady:
http://soundcloud.com/floex/sets/zorya

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 09 bře 2012 21:45

Dakujem Kermitak. Vydarene skladby

j-bee74

Příspěvek od j-bee74 » 10 bře 2012 20:35

Všem nominovaným gratuluji. Ještě jsem chtěl upozornit na vystoupení Lenky Dusilové. Ta nová deska mě docela rozsekala a to vystoupšní mě mile překvapilo, i když tam asi měli nějáké technické potíže s odposlechem ...klasika.

boro

Příspěvek od boro » 11 bře 2012 22:06

Na slovensku mame RHA ceny za alternativnu hudbu (diskutabilne), kde cenu posluchacov získal noisecut, ktorých mastroval (či aj produkoval) exxon valdez (čijakozesatopise) koniec zatvorky.

Odpovědět