NOISE.KITCHEN SYNTH FEST 2

Informace o vašich akcích a koncertech
Odpovědět
monoque
Příspěvky: 610
Registrován: 04 lis 2009 10:46

NOISE.KITCHEN SYNTH FEST 2

Příspěvek od monoque » 16 kvě 2016 12:14

Obrázek

https://www.facebook.com/events/958742374175712/

Tiskovka z noise.kitchen/synthfest:

Synth Fest = tweak + listen + build + enjoy SYNTHS

Noise Kitchen slaví rok od chvíle, kdy vám poprvé začala v centru Brna dodávat synťáky, bicí automaty, moduly, pedály a mnoho dalšího. Od proslulých, ale častěji menších značek. Rozhodli jsme se to tedy důstojně oslavit s nejbližšími i novými známými a nabídnout vám dvoudenní program zahrnující showcase výrobců elektronických hudebních nástrojů, workshopy, DJ sety, koncerty, párty – a snad i něco navíc.

Akce se odehraje na posvátné půdě Moravské Galerie v už zaběhlé Praze, která dlouhodobě poskytuje přístřeší lokální i zahraniční nezávislé kultuře. Dále pak v novém prostoru BLOKK, kde proběhnou workshopy, panelová diskuse s kolektivem FEMALE:PRESSURE, poslechové a DJ sety – a samozřejmě gril.

V rámci showcaseu bude možné si prohlédnout a pokroutit stroji jak od velkých výrobců, tak nezávislých značek. Během celodenního sobotního workshopu bude možné si s asistencí zapájet kompletní sortiment brněnských Bastl Instruments i vybraných vystavovatelů.

Po ukončení expozice a denního programu proběhne hudební produkce – jako speciální host letos přijal pozvání Luke Abbott (Border Community), který odehraje svůj set v pátek o půlnoci. Před ním a po něm vystoupí mj. legenda norské elektronické scény Mental Overdrive, berlínský label/trio Amok, zastupující těžkotonážní techno, a náš vlastní prodavač HRTL. A mnoho dalšího.

Organizováním tohoto setkání bychom vám rádi nabídli možnost nahlédnout do dění v mezinárodním kolektivu lidí vyrábějících hudební nástroje, poslechnout si skvělou hudbu, pájet, povídat si, a především – utéct před každodenní kakofonií do pralesa modulárních (ale i jiných) syntezátorů.

monoque
Příspěvky: 610
Registrován: 04 lis 2009 10:46

Re: NOISE.KITCHEN SYNTH FEST 2

Příspěvek od monoque » 17 kvě 2016 12:39

SYNTH MEET 2

pátek 27. 5. 2016 , od 16h, PRAHA v Brně

sobota 28. 5. 2016 , od 10h, PRAHA v Brně

účast již přislíbili:

BASTL INSTRUMENTS, ERROR INSTRUMENTS, FALAFULAR, GIESKES, GINKO SYNTHESE, KOMA ELEKTRONIK, LEPLOOP, NERDSYNTH, NOVATION, SOULSBY SYNTHESIZERS, SQUARP INSTRUMENTS, TEENAGE ENGINEERING, TWISTED ELECTRONS, ZVUKOLOM

Synth Party:
Pátek 27. 5. od 20:30, PRAHA v Brně
LUKE ABBOTT, AMOK TAPES, KRITZKOM, PETER EDWARDS, HITHERTOO, DIRTY PICNIC

Sobota 28. 5. od 20:30, PRAHA v Brně
MENTAL OVERDRIVE, GOLDWIENER, JACQUES KUSTOD, HRTL, KRELL, BLUEREED, AFRIKACORPSE

Odpovědět