Seminář Big Brain Audio

Informace o vašich akcích a koncertech
Odpovědět
poutniksantiago

Seminář Big Brain Audio

Příspěvek od poutniksantiago » 02 kvě 2011 00:02

Ahoj lidi,
sháním co možná nejvíce potenciálních zájemců o 2-denní seminář (nebo řekněme školení) softwaru od Native Instruments. A to pozor - v Praze...ano, nikoliv Berlín, ale Praha. Detaily po mě nechtějte, bude se teprve ujasňovat podle toho kolik lidí a s jakým zaměřením (Reaktor, Maschine, Absynth, možná další?) se najde.

Jinými slovy, na můj dotaz Big Brain, jestli se budou konat avizované školení i jinde v Evropě, odpověděli velice kladně, že by moc rádi přijeli do Prahy na nějaký ten víkend a jestli prý mám alespoň 12 lidí, kteří by jim zaplnili "session", jsou u nás jak na koni. Přikládám výcuc z emailu, co jsem dostal od Briana Smithe z Big Brain Audia...
I would *love* to come to Prague. It is one of my favorite cities on the planet and I'm sure it would be a lot of fun doing a big brain audio workshop there. You would have to convince me that I could fill a weekend workshop with 12 people! But maybe that would work. I'd love to try it and am very open to the idea.

It is important to me that the location be comfortable, "cool" and near the city center. I do not like hotel seminar/conference rooms: too sterile. I would much prefer a club/café type atmosphere, where I could set up the computers, speakers, projector, and everything else.

If you have any ideas, let me know.
Nezní to bombasticky? Jasně, furt je to nějakých minimálně 350 euro, ale žádný starosti s cestou do Berlína, ubytování atd. A když najdem nějakej dobrej flek (a že tady těch sklepních prostor máme), může to bejt dost dobrý. Podle reakcí tady pak domluvíme detaily.

Tak se hlašte....

P.S. Rozšiřte info známým a odkazujte na svých dalších oblíbených fórech. Tohle mi přijde jako poměrně velká věc. Sakra, přece u nás JSOU lidi "NI positive", ne? :)

jakubt

Re: Seminář Big Brain Audio

Příspěvek od jakubt » 03 kvě 2011 00:33

To zní dobře, i když 350 eur za osobu je docela dost...

poutniksantiago

Příspěvek od poutniksantiago » 03 kvě 2011 16:56

No jasně, málo to není. Když jsem to počítal i s cestou do Berlína, tak mě to vyšlo nějakých 12 klacků. A to je hustý. Na druhou stranu, když ti Reaktor vysvětluje Stephan Schmitt, tak to asi k něčemu bude. Prý se tam několikrát stavoval jako guest.

BS

Příspěvek od BS » 04 kvě 2011 09:02

spam

Tom Šen

Příspěvek od Tom Šen » 04 kvě 2011 12:47

je to výborné, ale cena je pro mě mimo...

poutniksantiago

Příspěvek od poutniksantiago » 09 kvě 2011 08:04

No osobne si myslim, ze kdyz dame dohromady plnej kurz (12 lidi), tak by nam mohli dat slevu. Ale spolehni se na to, ze?

poutniksantiago

Příspěvek od poutniksantiago » 04 čer 2012 10:14

No vypada to, ze se nikdo neozve...a nejel by teda nekdo do Berlina? Ze bysme snizili naklady na cestu, alespon. I kdzy stejne bych spis chtel udelat ten worshop tady.

nixx

Příspěvek od nixx » 04 čer 2012 10:43

Když jsem si četl úvodní příspěvek, byl jsem nadšený - šel bych do toho i s naším klávesákem, ale pak jsem se dočetl až k ceně. A ta je bohužel úplně mimo. Škoda...

Odpovědět