SONICAVE II - jeskyně Výpustek

Informace o vašich akcích a koncertech
Odpovědět
Magion

SONICAVE II - jeskyně Výpustek

Příspěvek od Magion » 26 črc 2011 21:00

Ahoj,

po čase se vracím do jeskyně a pořádám další tři svoje koncerty s medůzou wink:
DIY od začátku do konce :mrgreen:
-
Určitě budu rád, když se kdokoliv s ézóňáků některý termín objeví...
Každý termín budu hrát s jiným hudebním hostem.
Jste srdečně zváni! ...a hlavně, ti co mají rádi experimentální elektroniku :wink:
-
Koncerty budou tři - vždy v sobotu od 19:00
30.7., 6.8. a 20.8.

více info: http://www.sonicave.com

Obrázek

Pěkný léto!

PELF
Profesionál

Re: SONICAVE II - jeskyně Výpustek

Příspěvek od PELF » 26 črc 2011 22:49

škoda že to mám poněkud z ruky, jinak bych se rád podíval a poslechl... tak aspoň přeju, ať se akce povedou! :wink:
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 26 črc 2011 22:51

Nemas niekde video z vystupeni s tym zazrakom ? vyzera to strasne zaujimo rad by som to videl/pocul v akcii :)

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 26 črc 2011 23:02

dendy: ./akce-a-koncerty/sonicave-13-11-jeskyne-vypustek-t13742.html
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

Magion

Příspěvek od Magion » 27 črc 2011 08:33

tentokrát to bude bez bicích, protože se to tam trochu v jeskyni mlátilo a bubeníka mate moje obliba v razantním zrychlování a zpomalování tempa...
čistě medůza + melodický nástroj

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 27 črc 2011 09:17

no tie ukazky zneju s bicimi prave hodne fajn, bez bicich by to (aspon pre mna) stratilo urcitu davku hypnotickosti.. kazdopadne nazivo to musi byt pecka, skutocna psychedelia aj s tymi svetlami.. s tymto vystupenim (ale aj s tymi bicimi) by si mal chodit po chilloutovych flooroch na psytrancovych festakoch, podla mna ludia tam by na tom strasne ulietavali ..

Magion

Příspěvek od Magion » 27 črc 2011 10:38

jen to celý je udělaný v podstatě na jedno místo. zkoušel jsem pár vystoupení i jinde, ale to se nedá to tahat. je to strašně nepřevozitelný a nepraktický na ježdění. o světlech ani nemluvím - jen instalace světel trvala 10dní ve dvou lidech...
až budu mít trochu víc času, tak se pustím do nějakýho kompaktnějšího interfacu, co se dá vozit na live... docela se na to zase těším :)
bicí jsou fajn, ale v prostoru se hodně slily - ten záznam je z kamery přímo u bicích - to je v pohodě, ale o kus dál už to byl válec.
třeba se k nim zase vrátím. uvidím jak to půjde...

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 27 črc 2011 11:17

no samozrejme pre normalnu openairku by si musel spravit okresanu verziu - bez svetiel a bez 3D zvuku, cisto len hudba .. ale myslim si ze aj tak by to bolo zaujimave - keby si presne to co je v tom videu, s tou meduzou:) zahral niekey vecer/v noci v chillout stage na nejakej psy openairke myslim si ze ludia by ta uplne zozrali od nadsenia :) ... tam by si nemal problem s bicimi ze by sa ti mlatili koli priestoru takze by si mohol spravit kompaktnejsi set viac postaveny na bicich a som presvedceny ze by si bol hviezdou akcie, minimalne co sa tych chillout stedzu pretoze tam to byva vacsinou dost nuda - v najlepsom pripade par typkov postava nad samplerami a grooveboxami a posobi to staticky - kdezto ty s meduzou by si tam posobil uplne skvelo :) a hudobne by to tam uplne zapadlo, to je psychedelia jak vysita :)

Magion

Příspěvek od Magion » 27 črc 2011 14:29

díky pane :wink:

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 27 črc 2011 22:39

škoda :cry: všetky 3 dátumy som mimo.. inak by som určite prišiel, cez horu to mám kúsok.. toto je presne typ akcie, ktoré ma bavia a videá vyzerajú lákavo..
plánuješ aj dalšie :?:

Magion

Příspěvek od Magion » 28 črc 2011 08:31

Zatím ne. :|
Podle toho jak to dopadne... snad zase za rok, jestli celý systém bude ještě funkční (už je 2 roky v jeskyni v provozu).
Nebo něco menšího pro známé/zájemce - to se dá s jeskyňářema vesměs kdykoliv domluvit...
Upřímě už mám docela plný zuby omezení, který znamená tvoření hudby čistě v max/msp (tzn., když něco chceš musíš si to naprogramovat...). Je to celkově dost náročný a bohužel mi to občas i padá, což je obrovskej risk... ( z toho mám fakt největší obavy, že to zatuhne a já polezu do podzemí restartovat :roll: ).
Chci celý projekt to tímto uzavřít a začít úplně na novém setupu. ( po zátuhových situacích jsem se už nasral na PC, takže přecházím na jabka :wink: ).
Dendy: až teď jsem si všiml tvého sloganu pod čarou - věřím, že je to tak. zatím naprostá spokojenost :D
Takže v tuto chvíli to jsou jediné plánované koncerty.

Odpovědět