stretnutie 28.5.2008 u Huberta

Informace o vašich akcích a koncertech
EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 28 kvě 2008 12:24

ja dnes dojdem asi tak okolo 20:00

Tudy

Příspěvek od Tudy » 28 kvě 2008 12:28

Jeslti ještě bude místo v autě (na další nástroj), vezmu CS15 :)
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 28 kvě 2008 12:49

Tudy : tak to si rad pozriem :)

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 29 kvě 2008 03:04

tak zopar foteciek z dnesneho podujatia ktore sme potiahli do 2:30 rano :)
bolo velmi prijemne a skvela atmosfera...

CS-15 je velmi prijemny nastroj, krasne sa doplnaju s CS-10 :) tiez ma velmi prekvapila Andromeda A6, dost ma ten nastroj dostal, co je dost zle v mojom pripade.. je to doslova fabrika, nechcem ani k tomu viac dodavat ... ( wishlist? )
dendyho SNOW a EVOLVER boli velmi sladke.. ako take bomboniky na slahacke.. velmi krasne masinky...

dakujem Bodyiovi a Tudymu ze si dali tu namahu a doniesli svoj HW z dalekych ciech

mimo ine, nas vsetkych zaujal nastroj menom VIMA.. je to spickovy, vysoko sofistikovany nastroj s unikatnym designom a EXTREMNE kvalitativne najvyspelejsim zvukom vobec ( pozdravujem Stana ) ....
ako sami vidite na fotkach, zaujem bol obrovsky az enormny, Tudyho doslova prikovala tato technologicky vyspela masina na kreslo a zhruba 5 minut nebol schopny zo seba vyludit ton, kedze tony vychadzali prave s tejto spickovej masiny menom VIMA ( nestihli sme ju ani zapnut, tak nas velmi ocarila ) ...
nakoniec co budem vypisovat, pozrite si fotky, spravili sme aj pamatnu fotografiu s VIMOU a dakujeme vseci zborovo Rolandu za tento EXTREMNY skvost na poli hudobnych nastrojov.. je to NEUVERITELNE !!!

Obrázek
Tudy testuje Korg R3
Obrázek
Pytkin porovnava WX5 a WX11
k porovnaniu dospel...
Obrázek
Dendy JAMMiNG pri Andromeda A6
Obrázek
CS-10 a CS-15 po rokoch opat spolu
Obrázek
Andromeda A6 v plnej krase
Obrázek
VIMA session v plnom prude
Obrázek
Podaktory od udivu stratili rec, ostala len radost na perach vsetkych
Obrázek
Obzvlast Pytkin velmi dobre vysvetloval zmysel tohoto nastroja a jeho buducnost. Tudy onemel pohladom aj na fotke, neveri ze uz niekedy bude nieco lepsie ako VIMA
Obrázek
dokazom je Hubertova radost, aky enormny je zaujem o nastroj VIMA.. je to EXTREMNE !!!
Obrázek
Dano nezvladal radost z VIMY, bolo jej privela, isiel sa pozriet na Dendyho perly
Obrázek
Len si pokrutit, a kazdy chce mat svoj SNOW doma...
Obrázek
setup SNOW
Naposledy upravil(a) EXCOM dne 29 kvě 2008 03:29, celkem upraveno 5 x.

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 29 kvě 2008 03:15

Bylo rusno :)
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

bassline

Příspěvek od bassline » 29 kvě 2008 08:41

no pekne pekne :) zivo bolo ako tak pozeram :)

co je zac ten VIMA, nech to niekto specifikuje blizsie :)

dendy: tak ako sa ti javi Andromeda ? Mne sa pacila hodne, ked som ju skusal....

dano

Příspěvek od dano » 29 kvě 2008 08:55

no aj tato posledna akcia bola uplne paradna. a musim povedat, ze VIMA je nieco, co sa neda len tak opisat, alebo vysvetlit. to treba proste vidiet, omakat si a onemiet vlastnym sposobom.

bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia » 29 kvě 2008 10:01

Čau, bratislavskej mejdan zase super! Vima je piece of art, něco takového jsem ještě neviděl. Už se těším při dalším setkání na model s barevným displejem a přehráváním videa!;)

Jinak asi poprvé se mi líbil zvuk z Viru, Dendy s ním pěkně kroutil, bylo to velmi použitelný. Neuvěřitelný bylo to malý Roland combo, moc hezky znělo. Yamahy jsou jasný... no dobře, ty oscilátory tak nebzučí (ale možná to bylo kombem:-), WX5 je generačně jasně dál, zpracování, funkce, zase ztratila něco ze scifi designu prababičky WX11. Rád jsem si taky vyzkoušel bicí pady od Rolandu, obávám se, že stávající SEAK bude v brzké době nahrazen. Jinak cesta ok, díky hluboké noci jsem projel všechny objížďky skrz, čímž se ušetřilo spousta času, srnky a zajíci mě zdravili z krajnic... no idylka;)

fova

Příspěvek od fova » 29 kvě 2008 10:01

bassline píše:co je zac ten VIMA, nech to niekto specifikuje blizsie :)
http://www.roland.co.uk/vima_room_catdet.asp?id=rk500

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 29 kvě 2008 10:41

bassline: VIMA bola kult vecera :) je to kombajn pre 80 rocnych japonskych karaoke sialencov - fajciarov (jeho dizajneri mysleli aj na popolnik ktory zaimplementovali na miesto kde obvykle byva modwheel a podobne featury...) skvost niekolkorocneho vyskumu japoncikov co si najviac ziada ich trh.. hubert je pravom hrdy na tento exemplar, na slovensku nastastie absolutne nepredajny, takze sa nemusi bat ze mu ho niekto z predajne odnesie :)

inak CS10/15 cista laska na prvy posluch pre mna :) ked raz v buducnosti budem stavat dom/studio tak toto v nom URCITE bude ... aj andromeda fantazia, len ja by som si najradsej zaplatil niekomu aby mi ju vykuchal a dal do customizovaneho desktop case a inak usporiadal control knoby :-)

uplne zo vsetkeho najlepsie bol pokec v vsetkom moznom, velmi prinosny a prijemny (proste mal vsetky P)

bodyia: no ked boli srnky len pri ceste je to OK, horsie keby boli NA ceste :-)

dano

Příspěvek od dano » 29 kvě 2008 10:44

fova: to je ten drahsi model. Hubert ma v predajni bohuzial ten lacnejsi. skoda

http://www.roland.co.uk/vima_room_catdet.asp?ID=RK100

ale tento ma zas popolnik zabudovany. hura

ale jednotlive gombiky maju krasne popisky Tahoma fontom velkosti asi 30 a da sa vyblaznit aj so cynch kablikmi:
Obrázek

hubert

Příspěvek od hubert » 29 kvě 2008 10:56

Dakujem vsetkym zucastnenym, specialne:

Tudymu a Bodyiovi za to ze nas po dlhej dobe zase poctili svojou navstevou aj napriek vzdialenosti...

Dendymu ze nas poctil svojou navstevou /konecne/ tiez napriek vzdialenosti....dosiel az zo vzdialenej Galvaniho ulice

Danovi za to ze prisiel, nech uz to bolo odkialkolvek...rad som ho tu videl

Pytkinovi on je taky moj dvorny spoluorganizator a iniciator....

Kaykovi: Za to ze prisiel...../bohuzial tento krat len raz.../ skoda ze odisiel skoro a nezopakoval svoje nespocetne navraty ako naposledy

No a last but not least nasmu VIP klientovi EXCOMOVI.....tri krat hura, hura, hura.......

No nebudem vas tu menovat vsetkych.......ale dakujem

Ozaj a dakujem za neskutocne promo na VIMU......dufam ze to tu necita nejaky japonec z Rolandu.....lebo by asi musel bezodkladne spachat sepuku.......

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 29 kvě 2008 11:02

NO jo .. stretko bolo super .. ako vzdy .. mna mimoriadne prekvapila Yamaha CS15 .. moc prijemny analog .. CS10 tiez fajn , ale predsa len to ma menej moznosti ..

dano

Příspěvek od dano » 29 kvě 2008 11:02

hubert: tebe dik za taketo prijemne atmosfericke podujatia. das sem potom aj fotky ktore si fotil ty?

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 29 kvě 2008 11:02

japonec s ich povestnym zmyslom pre humor by v prvom rade, aj kebuy mu to niekto prelozil, nepochopil ironiu a sarkazmus a bral by to ako skutocne chvalospevy :D

Odpovědět