TIESTO CEE TOUR 19.listopadu

Informace o vašich akcích a koncertech
Odpovědět
DJDave

TIESTO CEE TOUR 19.listopadu

Příspěvek od DJDave » 19 lis 2005 18:24

Ahoj všem, tak kdo ste včera byl????

Kdyžtak sem hodim malej report, pro ty co tuto akci prošvihli.....

Takže celá akce začínala od 20, hodin v hokejové hale sparty v Holešovicích.Plno lidí tam čekali již od 6 hodin,ale hala se otevřela krátce po 20 hodině,a než se všichni dostaly dovnitř, tak to chvilku trvalo, nejhorší na tom bylo, že první DJ hrál od 20, a než jsme se dostali dovnitř, pak ještě do šaten tak jeho se skoro končil, první byl DJ Michael C, který hrál asi do 21,30.
Po něm nastoupil hned anglický Scot Bond, a pořádně to rozjel, stále sem se těšil stejně na další dva holandský Dj jako byl poté Quintin, který vyšvyhnul pár dobrejch holandskejch pecek(jeho set byl velmi povedený a dost sem koukal) ,ale mile mě překvapil Le blanc, který hrál pár novejch cover verzí od Technotronicu, to už se hala slušně zaplnila nebylo ani moc prostoru na pohyb či nějaký ten tanec.Kolem půl druhé už podle mě bylo ůplně plno,těžce se dalo dostat zpátky na mezi lidi na plochu když sem ztratil místo.Venku ještě do toho začalo sněžit.Rázem druhé hodiny to přišlo, nastoupil Tiesto a lidi šíleli.začal hrát ňákou novou pecku, kterou jsem ještě doposud ani neslyšel, ale neopomněl hity jako - Flight 643 ,Magik Journey,Just Be,Olympic Flame, dokonce pridal i nejaky cover od madony coz jsem se docela divil,bylo asi neco malo pred 5 hodinou tieto dohral, ale doslo mi ze jeste nezaznel traffic, no a vzapeti se vratil, zahral traffic, a bylo po Tiestovi.Přišel na řadu poslední DJ a to byl kanadský Preach.Ten hrál mi už v tom stavu přišlo takovej tvrdší trencík neý ostatní z učinkujících, ale taky se mi to líbylo a bylo poznat že lidem taky , i když mnozí odpadli po před Tisetem či po.Preach odehrál svůj set a akce byla u konce.
Po hodinovém čekání znova u šaten sem vyrazil domů.Venku lákaly do face to face na after párty, ale na to sem opravdu neměl......

Dneska hraje Tiesto v Poslku, zítra se vrací do ČR, a zahraje naposled poprvé u nás v klubu a to v Duplexu,lístek stojí 1200 czk a je to dost limitovany poctem hostu.

Myslim ze tento rok to bylo jak zvukove, tak svetelne povedenejsi nez minulej rok.....Velmi povedeny bylo obvzlast projekce, ci lasserova show,ktera se v tomto podani u nas jen tak nevidi,nebo take vodni stena byla pekne nasimulovana.Musim uznat ze to bylo tento rok docela vyvedena akce a stala za to....Bylo tam i dost hodne peknejch slecen, jak byva zvykem! :D

Jenom skoda, ze na akci nevystoupil DJ Mike z belgie, puvodne byl psan v programu ,ale zmena pry byla chyba mezi tiestovym managerem, ale doufam ze Majka uvidime v unoru na transmission!!!!

Jeste pridam tracklist tiesta - jestli sem spravne slysel -

01. Mark Norman - Touch Down
02. Nautical Imagery - Distant Dreams (Alex M.O.R.P.H Remix)
03. Tiësto Pres. Allure - The Loves We Lost
04. Tiësto - Just Be
05. Purple Haze - Eden
06. nevim
07. Sublunar - Sanctuary (Antidote´s Tech Mix)
08. Shah Feat. Jan Johnston - Beautiful
09. Coca & Villa - La Noche
10. Electro Prompt - Beside Me (Gothek D.C. Remix)
11. Kane - Rain Down On Me (Tiësto Remix)
12. Above & Beyond - Air for Life (Original Mix)
13. nevim
14. Solarstone Feat. JES - Like A Waterfall
15. Tiësto - Flight 643
16. Tiësto - Love Comes Again
17. Scot Mac - Damager 02 (Mac Zimms Remix)
18. Gabriel & Dresden Feat. Molly - Tracking Treasure Down
19. Frost & Maron - Mute Your Mind
20. Ronski Speed With Stoneface & Terminal - Incognition
21. Madonna - Die Another Day (Tiësto Dedicated Remix)
22. nevim
23. Bart Claessen - Playmo (1st Play)
24. Tiësto - Forever Today
25. nevim
26. nevim
27. Tiësto - Adagio For Strings
28. Tiësto - Heroes
29. Tiësto -Traffic

Obrázek
Obrázek
....:::: DJ Dave ::::....

Cyril

Příspěvek od Cyril » 19 lis 2005 19:39

JAk jsi mohl zaznamenat ten tracklist? To sis to psal? ,)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

DJDave

Příspěvek od DJDave » 19 lis 2005 19:53

Cyril - No jasny kamos co sedel na tribune, tak si to psal do mobilu, ale co nevedel sem pak doplnil, melo by to to tak bejt, krome tech co sem slysel poprve.

DJ Wire (of the freeze)

Příspěvek od DJ Wire (of the freeze) » 19 lis 2005 20:03

jojo ten tracklist je dost presnej a je to presne to co me u tista nudi jak prase... hraje sracky :)) jen jeho vlastni tracky sou f pohode...

kde sou ty casy setu z dance department kdy hraval Marco V - loops and things relooped nebo Dk8 - murder was the bass... to me este bavil :-)

ten Preach byl fakt f pohode ten prave hral spis techtrance akorat ze sem byl uz celkem mrtvej no :-)

DJDave

Příspěvek od DJDave » 13 úno 2006 22:35

Ahoj Kolektive

Ja dalsi akce v t-mobile arene, nechcete nekdo jit? Du asi sam....
www.transmission.cz

DJDave

Příspěvek od DJDave » 23 bře 2006 21:36

Nechystate se nekdo na Buurena ci Paul van Dyka?

Odpovědět