Cena macbookov

Vše o hudbě na počítačích ve znaku jablka
Aztor

Re: Cena macbookov

Příspěvek od Aztor » 30 pro 2012 23:25

dendy píše:inak ak si chces aj tak kupovat externy monitor potom zvaz ci ti vobec treba notebook... moj nazor je taky ze ak potrebujem tak ci tak externy monitor potom ma viac zmysel kupit si mac mini a za usetrene peniaze napriklad ipad ako "skicak" na hudobne napady ed clovek nieje pri kompe :-)
s tym mac mini si sa celkom dobre trafil, tie ceny su az neuveritelne dobre, ale nad tym som uz dumal a zvitazil ten macbook z dovodu takeho ze cez vikendy chodim k frajerke a tam by som asi nechcel vlačit mac+monitor... dalsia vec, zacinam sa pomaly skillovat v dj-ingu a casom by som chcel kupit final scratch/serato (pre tych, co nevedia: program, pomocou neho a este specialnej platne s časovym kodom sa daju prehravat treky z kompu na gramcoch), a keby som potom zacal hravat musel by som tak ci tak kupovat nejaky notebook...
A inac s tou zarukou teraz uz fakt neviem jak to je kazdy pisete nieco ine, najlepsie keby som sa asi isiel opytat, v tescu mame iEnjoy predajnu:D len ci to nebude blbe prist tam: dobry den, ked si kupim macbook z usa a posere sa mi, opravite mi ho u vas zadarmo?:D

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 31 pro 2012 00:38

zavolaj do Mzone alebo Traco to su pokial viem jediny autorizovany reseller v SK... nepytaj sa "ked si kupim"... pytaj sa "kupil som si a mam problem - nieco si vymysli trebars ze ti zdochol disk" - ze ho mas v zaruke a ci su ochotni ti ho vyreklamovat... alebo zavolaj rovno sem http://www.ccc.sk/ to je autorizovany servis apple pre sk... ked sabudes pytat "ak sikupi... ˇ kazdy ta posle do riti, ked prides s uz existujucim problemom aspon uvidis ako by boli ochotni to riesit...

Aztor

Příspěvek od Aztor » 31 pro 2012 01:02

omg presne toto som potreboval díky ti... nemusim tam ani volat, staci si otvorit tu stranku a precitat si... citujem: vykonávame záručný a pozáručný servis všetkych výrobkov Apple okrem telefónov iPhone zakupenych u Orange SK a T-Mobile SK.
môžete si u nás uplatniť bezplatné opravy v rámci Repair Extension Program podľa informací na http://www.apple.com/sk/support/exchange_repair/
riešime všetky medzinárodné záruky bez ohľadu na krajinu predaja.
pokiaľ bolo zariadenie kupované na Slovensku, záruka je podľa občianského zákonníka 24 mesiacov, ale zákazník musí predložiť doklad, ktorý potvrdzuje kúpu na Slovensku.
pokiaľ doklad nemá, záruka bude posudzovaná individuálne firmou APPLE.
pri medzinárodných zárukách je doklad o kúpe tiež potrebný no nie vždy. Pokiaľ ho zákazník stratil, alebo zariadenie dostal ako darček a už nemá možnosť tento získať, záruka mu bude uznaná len v prípade, že mu ju uzná firma APPLE.

PARÁÁÁÁÁÁÁDA:D

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 31 pro 2012 01:52

Dendy : zabudol si na software partner

xxman

Příspěvek od xxman » 31 pro 2012 10:47

Ještě pro úplnost k té záruce - Apple mezinárodní záruka je 1 rok, CZ/SK záruka je 2 roky. Ptal jsem se na to v Apple servisu a 1.rok se může záruka uplatňovat u nich, 2.rok u prodejce, aspoň tak to bylo před cca 2 roky.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 31 pro 2012 10:56

Rozumný člověk si přikoupí 3 roky Apple Care a má klid ... Jinak myslím že standardní záruka u Apple je 1 rok i v ČR

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 31 pro 2012 12:04

V CR je zaruka minimalne dva roky ze zakona.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 31 pro 2012 13:08

Vsak pisu v CR, ne v Irsku. Nenakupuj v Apple store, ale u prodejcu a mas po problemech.

Odpovědět