Focusrite Saffire 6 USB + iMac

Vše o hudbě na počítačích ve znaku jablka
Odpovědět
ELMARQ

Focusrite Saffire 6 USB + iMac

Příspěvek od ELMARQ » 13 led 2012 02:24

Zdravím, rozhodl jsem se přejít na Apple a Logic SW. Nicméně moje externí zvukovka nechce naskočit. Po připojení se neukáže ve "zvuk" a ani se nerozsvítí. Aktualizoval jsem verzi OS a drivery přímo z instalačního CD - bohužel bezvýsledně. Na Windowsech normálně šlape, zítra můžu zkusit ještě na MacBooku, ale i tak nechápu proč nechce naskočit :roll: Btw s jabkem jsem ještě v plenkách, tak třeba někdo zkušenější ví, odkud vítr fouká..

Pytkin
Moderátor

Re: Focusrite Saffire 6 USB + iMac

Příspěvek od Pytkin » 13 led 2012 09:10

OSX ma Lion (10.7.*) ? drivery su na LION ?

urcite by som nedaval driver z CD , ale stahoval najnovsi , ktory je na webe ..

no .. na webe vidim stary driver ..

Focusrite USB Driver
05 Oct 2010
+ Details
- Adds support for the 64-bit kernel of Snow Leopard (10.6)

Please note: Novation USB devices will not work on the same bus as the Saffire 6 USB due to bandwidth issues

nepisu ze by chodil na LIONovi .. to treba nejak checknut .. novsi driver tam neni ..

EGA

Příspěvek od EGA » 13 led 2012 09:30

tiež mám túto saffiru. nainštaloval si ju, ako káže manuál? tuším najskôr drivery pri odpojenej zvukovke, až potom zapojiť.. neviem, ako je na tom lion dnes, ale keď vyšiel, tak pod ním nešiel ani ableton, ani adobe creative suite, ani kopec iných vecí. byť tebou, presedlám na snow leopard.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 13 led 2012 09:34

jo jo .. ak to nechodi na LIONe , treba dat SNOW leopard .. Na to driver je ..

ELMARQ

Příspěvek od ELMARQ » 13 led 2012 12:35

Pytkin: Tak už jsem zase ve studiu a OS mám 10.7.2.
EGA: Jasný, rozumím ti. Instaloval jsem všechno na světě, ale nechytnula se ani náhodou.

Ale pánové, už jsem to úspěšně nakopnul. Stáhnul jsem tady: http://beta.focusrite.com/:

"Focusrite USB Drivers 2.5b1 Released on 03-02-11 12:29
-Fixed problem with system sound glitches on Mac"

A zvukovka jede ! Nicméně měl bych i tak přemýšlet o instalaci Snow Leopard ? Ještě jsem se na to nedíval, takže ani nevím případné změny.. Bože jsem já ale amatér :D

EGA

Příspěvek od EGA » 13 led 2012 18:26

pohoda, na jabko si rýchlo zvykneš .].. na druhú stranu, aj po rokoch ma prekvapí nejaká fičúra, či klávesová skratka, o ktorej som vôbec netušil..

ak ti funguje všetko, čo potrebuješ, tak asi nemá význam downgrade na snow leopard.

Odpovědět