Macbook nebo PC laptop / Apogee nebo Babyface ?

Vše o hudbě na počítačích ve znaku jablka
tomy45

Re: Macbook nebo PC laptop / Apogee nebo Babyface ?

Příspěvek od tomy45 »

Ext. disk urcinie nie cez usb hub :-) FW alebo Thunderbolt, 7200ot. min... logicky, potrebujes pokial mozno co najrychlejsi pristup k datam - samplom. Vlastna skusenost, USB 2.0 disk 2.5" 5400ot. a knihovnu mi nacitavalo po dobu pripravy kavy... a to nehovorim o tom, ze kazdy VSTi si aj nejakym sposobom cache-uje tieto sample, bud do RAMky alebo cache HDD. Cize, latencia rubala vysoko a nebolo to pohodlne. Tym nemyslim, ze cakas o 5 sekund viac :-) ale o nieco dlhsie, a zvacsa, nie je to pravidlo, sa to zvykne zacyklovat, zarubat riadne a prask... jeden z neduhov pomalych diskov a obrich sample banks :-)

Usb hub urcite s vlastnym napajanim. Belkin, atd... tie sa mne osobne osvedcili. Mozno kolegofci budu mat ine skusenosti ;-)

Vrzalík

Příspěvek od Vrzalík »

Mitch píše:Na co tedy používáš Macbook, když jedeš i na PC?
Na nahrávání v terénu, když někam jdu, netáhnu s sebou desktop :wink:. Doma mám výkonný pracovní PC desktop. Tam už tu Apogee prostě nepřipojím :wink:.

Počkal bych si na nové Macbooky Pro. http://www.zive.cz/clanky/nove-macbooky ... fault.aspx Do těch stávajících bych už neinvestoval :wink:.

upman
Vybavení

Příspěvek od upman »

Caute, externi disk pouzivam pres fireware pres zvukovku, v pohode. Interni si hned vymen za 7200ot (ja to tak udelal hned). 24" externi monitor je idealni reseni pres DVI.

Mitch

Příspěvek od Mitch »

Co by jste řekli například na tento kus ( jako alternativa ) ? Kamarád jej má a je s ním spokojený... http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-u400-d280667.htm

Mitch

Příspěvek od Mitch »

Apogee one má převodníky pracující s rozlišením 24bit/48KH, je to velký rozdíl oproti 96, nebo 192kHz ??

Odpovědět