Battery + Cubase mixer outputs

Sekvencery Cubase VST / SX a Nuendo
Odpovědět
Hanz

Battery + Cubase mixer outputs

Příspěvek od Hanz » 16 úno 2008 11:23

Zdravim,

v battery jsou standartně 8 výstupů.

V rozdělaném projektu v nastavení battery potřebuju přidat ještě pár výstupů, ale když to tam nastavím tak v mixeru se ty výstupy neobjeví a při loadovaní projektu to vyhodí error:

VST Mixer Warnings (Wednesday, February 06, 2008)
===============================

This mixer configuration expected "Battery 3" to have 8 Stereo, 4 Mono,
-> The instrument currently has 10 Stereo, 8 Mono,
-> Change the instrument configuration before reloading this setup without saving
===============================

Nevím jak a kde to nastavit.

Diky za odpověď

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 16 úno 2008 11:34

To je asi na support Seinbergu nebo NI. tezko rict, na ci strane ta chyba je. Zkousel jsem to a pridane vystupy se v mixeru objevi, az kdyz otevru novou instanci battery. takze muzes udelat to, ze si ulozis tvoji sadu a vsechny kanaly battery v cubase mixeru. A battery vyhodis a nahodis znova a naloadujes predchozi obsah.

Ondrash

Příspěvek od Ondrash » 16 úno 2008 13:58

To Hanz: Tak jsem se na to koukal. Je to daný tím, že můžeš použít max 16 stereo kanálů. Tzn. 32 mono. A nebo v kombinaci. Tzn. 10 stereo a 12 mono apod.

Ale v tvém případě mi to přijde, že nemáš správně nastaveno v Options počet Stereo/Mono stop, máš míň. V jiném projektu, kde nemáš problém. Nastav v baterce v Options tedy těch 10/8 a je to. Když otřevřeš baterku znova, pamatuje si poslední nastavení. Projekt s 10/8 stopama pak otřevři znovu.

Odpovědět