Cubase 5.1 - Program Cubase prestal pracovat

Sekvencery Cubase VST / SX a Nuendo
Odpovědět
Davor

Cubase 5.1 - Program Cubase prestal pracovat

Příspěvek od Davor » 14 úno 2012 21:07

Dobrý den,
Použivam uz Cubase nejaky ten čas a vsetko pekne ficalo..... pred par týzdnami pri upravovaní a mixovaní projektu mi zacal Cubase robit nasledovné "zbledol a vyhodil okianko ze: Program Cubase prestal pracovať - Problém zapríčinil, že program prestal správne pracovať, Systém Windows program zavrie a upozorní vás, ak zistí dostupné riešenie"..... ok tak som to vzdy vypol a pokracoval v urpavach od posledneho ulozenia.... mno ale predvcerom som klikol na ulozit a pár sekund na to mi to vyhodilo tú tabulku ze " Program Cubase prestal pracovať" ..... a teraz ked chcem zapnut ten projekt tak mi to hned po zapnuti vyhodí tú tabulku "Program Cubase prestal pracovať" ...... takze s tym Projektom nedkazem nic robit ostatne projekty mi funguju len tento jeden nie... problem je v tom ze som do toho vlozil uz vela energie a casu a nechcem to znova vsetko upravovat odzaciatku.... nevedeli by ste mi nejak poradit jak by som mohol ten projekt opravit alebo obnovit aby fungoval? mam windows 7 - 64 bit ..... skusal som Cubase preinstalovat aj resetnut a nic nepomohlo ... Ďakujem

Pytkin
Moderátor

Re: Cubase 5.1 - Program Cubase prestal pracovat

Příspěvek od Pytkin » 14 úno 2012 21:09

no .. zasadna vec je ukladat si rozne verzie .. ale to to uz teraz nepomoze , ak nemas starsiu verziu .. takze moze to robit nejaky plugin .. takze mozes postupne vytahovat pluginy z adresara VSTplugins a skusat , kedy sa to podari otvorit ..

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 14 úno 2012 21:10

bude to plugin, resp. RAM. (cubase mas predpokladam 32-bit.) muzes zkusit prozatimne prejmenovat adresar s VST, dostat se do projektu, preulozit, pripadne neco z nej odebrat. doporucil bych ti koupit si za par penez jbridge a nejaky pluginy (zvlast romplery, ale i jiny vst, co muzou brat hodne ram) wrappovat pres jbridge. cubase zacne padat, jakmile zacne zabirat moc ram -- 64bitovej OS tomu trochu pomuze (32bitovej proces muze zabirat o trochu vic RAM nez v 32bitovym OS, kde se deli jeste o nejaky zdroje se samotnym OS, grafikou atd.), ale uplne tenhle problem nevyresi.

Davor

Příspěvek od Davor » 17 úno 2012 12:48

Ďakujem pekne.... DeNoiser som musel odstranit aby som to vedel spustit

Odpovědět