Kursor nuendo

Sekvencery Steinberg Cubase a Nuendo
Odpovědět
charlie_terra
Příspěvky: 3
Registrován: 13 lis 2012 23:30

Kursor nuendo

Příspěvek od charlie_terra »

Prosim vas potreboval bych poradit .
v nuendu mi po zmacknuti stop zmizi kursor..(respektive je videt jen mala cast v horni liste kde je cas nebo timecode)
taky mi, kdyz mam vybrany v arranzi nejaky event tak mi kursor/ po zmacknuti stop/ automaticky skonci k tomu eventu, misto aby zustal kde je ...prohledaval jsem help ale zatim nic nenasel, tak kdyby jste nahodou nekdo vedel kde se toto nastavuje tak diky moc za pomoc..

charlie_terra
Příspěvky: 3
Registrován: 13 lis 2012 23:30

Re: Kursor nuendo

Příspěvek od charlie_terra »

tak jeste jednou a zretelneji .)
Prosím o radu, nastaly dva problémy (z ničehonic), které jsem nevyřešil ani přeinstalováním Nuenda:
1. Na pracovní ploše se mi přestal v stop stavu zobrazovat kurzor (je videt jen mala cast v horni liste kde je cas nebo timecode...)
2. Pokud mám označený/nakliknutý nějaký event - po zmáčknutí stop - automaticky skočí k tomu eventu, místo aby zůstal kde je, jak mám nastaveno v preferencích/transport.

Uživatelský avatar
dano
Příspěvky: 3608
Registrován: 13 kvě 2005 20:37

Re: Kursor nuendo

Příspěvek od dano »

aku verziu Nuenda mas? skusil si aj support u predajcu?

charlie_terra
Příspěvky: 3
Registrován: 13 lis 2012 23:30

Re: Kursor nuendo

Příspěvek od charlie_terra »

MAm verzi 4,anglicky support jsem nezkusil..neumim moc anglicky a tezko se mi to popisuje..tak jdu nejdriv sem..

Uživatelský avatar
dano
Příspěvky: 3608
Registrován: 13 kvě 2005 20:37

Re: Kursor nuendo

Příspěvek od dano »

nemyslim anglicky support ale normalny cesky - tam kde si to kupoval, alebo aj inde kde su obchodni zastupcovia pre Steinberg. skus napriklad Disk.cz, tam sa vyznaju chalani.

Odpovědět