Nesynchronizuje MIDI a audio

Sekvencery Steinberg Cubase a Nuendo
Odpovědět
Uživatelský avatar
dano
Příspěvky: 3608
Registrován: 13 kvě 2005 20:37

Nesynchronizuje MIDI a audio

Příspěvek od dano »

Caute jedna vec sa mi vcera udiala v Cubase v ramci dvoch projektov. Doteraz vsetko fungovalo ako malo, ale vcera som pri prehravani skladby bez pre mna viditelnej racionalnej priciny doslo k desynchronizacii midi vs audio, pricom audio stopy sa prehravaju presne podla clicku a midi su mierne rozhadzane. Paradoxne vsetky midi eventy ale sedia na mriezke ako maju a same o sebe hraju uplne ok. Len ked to pustim spolu s audio trackmi tak to zacne robit tieto cudne veci.

Robi mi to v dvoch projektoch, ostatne kde mam tiez kombinaciu midi + audio slapu ok.

Neviete co s tym?

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Nesynchronizuje MIDI a audio

Příspěvek od Pytkin »

to sa stava ked na stope prepnes sync z taktov na cas .. to je ta noticka a hodinky .. neklikol si na to nahodne ?

Uživatelský avatar
dano
Příspěvky: 3608
Registrován: 13 kvě 2005 20:37

Re: Nesynchronizuje MIDI a audio

Příspěvek od dano »

praveze som nic neprepinal a robi to len v dvoch projektoch a to uplne necakane. mozno pomoze prehodit to do noveho projektu, len ma to proste prekvapilo a chcel som vediet ci mate taku skusenost.

mipex
Příspěvky: 106
Registrován: 31 pro 2007 08:50

Re: Nesynchronizuje MIDI a audio

Příspěvek od mipex »

dano píše:Caute jedna vec sa mi vcera udiala v Cubase v ramci dvoch projektov. Doteraz vsetko fungovalo ako malo, ale vcera som pri prehravani skladby bez pre mna viditelnej racionalnej priciny doslo k desynchronizacii midi vs audio, pricom audio stopy sa prehravaju presne podla clicku a midi su mierne rozhadzane. Paradoxne vsetky midi eventy ale sedia na mriezke ako maju a same o sebe hraju uplne ok. Len ked to pustim spolu s audio trackmi tak to zacne robit tieto cudne veci.

Robi mi to v dvoch projektoch, ostatne kde mam tiez kombinaciu midi + audio slapu ok.

Neviete co s tym?
Taky todle by mohlo pomoci...
Přílohy
Bez názvu 1.jpg

Odpovědět