Pomoc o radu s eLicenserem při odesílání licence...

Sekvencery Cubase VST / SX a Nuendo
Odpovědět
Tranzistor

Pomoc o radu s eLicenserem při odesílání licence...

Příspěvek od Tranzistor » 25 led 2010 01:20

Ahoj, nevím jestli to zrovna patří sem, ale jedná se o Steinberg, tak snad jo. Chci se poradit, jestli jste se někdo nesetkal s chybovou hláškou, kterou mi hodil eLicenser při odesíláni licence. Kamarád koupil online licenci na Halion Symphonic Orchestra a ve faktuře mu poslali licenční číslo. Syncrosoft jsme updatovali na na eLicenser (chybu to vykazovalo i se syncrosoftem, proto jsme stahli tedy ze stranek novej update). Na kliči má Cubase5 a mel demo práve "HSO" kterou si online updatoval na plnou, jak jsem psal výše. Kdyz jsme zaslané číslo vyplnili a chtěli odeslat licenci, při odesílání to hodí tuhle hlášku:
Obrázek
...no a nějak nejsme schopni přijít na to, co tím vlastně chce básník říci. Teď při psaní tohoto dotazu mě napadla jedna vec, kterou jsme ještě nezkusili a to je z kliče smazat demo HSO a pak teprve zaslanou licenci na něj znovu přidat... Nevíte tedy někdo co s tím...

Ondra P.

Re: Pomoc o radu s eLicenserem při odesílání licence...

Příspěvek od Ondra P. » 25 led 2010 13:29

mel jsem taky problemy ale jinyho razu... kazdopadne bych to zkusil na jinym compu jestli to bude hlasit tuhle hlasku...
jinak pokud tam ma demo , tak to je demo (to se neda myslim prevest na full), takze se musi nat separatni licence pro full... mozna bych demo smazal

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 25 led 2010 13:45

no a to, na co si ta hlaska stezuje, je ve skutecnosti vporadku?

Milan

Příspěvek od Milan » 25 led 2010 19:14

Máš pravděpodobně špatně nastavený čas nebo time zone ve Windows.

Tranzistor

Příspěvek od Tranzistor » 25 led 2010 22:28

Milan píše:Máš pravděpodobně špatně nastavený čas nebo time zone ve Windows.
To sem prave kontroloval, to je v poradku... No v nejhorsim vznesu dotaz primo na Steinberg...

Jeste zkusim smaznout to demo, to by mohlo delat rotiku...

listonos

Příspěvek od listonos » 26 led 2010 19:55

Tuto istu hlasku som mal pred casom s Cubase 5 ale fakt uz neviem ako som to vyriesil, akurat viem ze som instaloval spat stary Syncrosoft License Control Center - je tam aj teraz.

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 26 led 2010 20:30

koli tomuto mi ostala krabica s cubasom v policke.. mne pokazde vyhlasil, ze nenasiel licenciu ze si ju ma downloadovat a na kluci som ju mal.. tak som sa na to vysral a rozhodol sa pre Sonar

Tranzistor

Příspěvek od Tranzistor » 01 úno 2010 20:37

Tak preblem vyresen, pomohlo odeslat licenci z jinyho komplu. Nicmene do ted mi neni jasny v cem byla chyba. Nicmene jak jsem prelejzal ruzny fora, nebyl jsem jedinej, kterymu se tenhle problem objevil. Bohuzel nikdo nevedel, jak se toho zbavit a nebo nevedel co z X ukonu co pro to udelal byl ten pravej... :|

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 01 úno 2010 21:17

Tranzistor píše:Tak preblem vyresen, pomohlo odeslat licenci z jinyho komplu. Nicmene do ted mi neni jasny v cem byla chyba. Nicmene jak jsem prelejzal ruzny fora, nebyl jsem jedinej, kterymu se tenhle problem objevil. Bohuzel nikdo nevedel, jak se toho zbavit a nebo nevedel co z X ukonu co pro to udelal byl ten pravej... :|

Mne to delal modem ... sic mi to hlasilo jinou hlasku ale licence nesla dokoncit... pouzil jsem jinej modem a slo to ...

Tudy

Příspěvek od Tudy » 02 úno 2010 22:28

Já měl s eLicenecerem problém jen jednou a to se stejně nakonec ukázalo, že problém byla má neznalost Mac prostředí - nemohl jsem v okně eLicenceru najít menu Wizard a asi po hodině jsem zjistil, že Mac háže menu spuštěnýho programu na horní lištu obrazovky, navzdory tomu, že okno programu je kdekoli jinde na obrazovce. Fakt legrace :)

Jinak Cubase jsem už instaloval asi na 5 počítačích a vždy bez problémů. Stejně tak přidání produktů jiných firem na jednu klíčenku.
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

peteness

Příspěvek od peteness » 02 úno 2010 23:12

Podobnou hlasku mi hazelo, kdyz jsem kdysi koupil Alcohol 120. Nevim uz presne, ale problem byl zhruba v tom ze davno odinstalovane demo nechalo po sobe neco v registrech. Po opatrnym vycisteni registru byl pokoj.

Odpovědět