Sloučení projektů v Cubase

Sekvencery Cubase VST / SX a Nuendo
Odpovědět
mkdaw

Sloučení projektů v Cubase

Příspěvek od mkdaw » 16 úno 2011 19:22

Možná je to pitomost,ale mám několik částí projektů.Lze v Cubase vybrat třeba dva projekty kde jsou instrumenty,plugyny v trakách a sloučit je do hromady?Nebo přesněji vsadit za první projekt ten projekt druhý kde jsou midi a wav traky?To chci už asi moc?

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Re: Sloučení projektů v Cubase

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 16 úno 2011 22:18

mkdaw píše:Možná je to pitomost,ale mám několik částí projektů.Lze v Cubase vybrat třeba dva projekty kde jsou instrumenty,plugyny v trakách a sloučit je do hromady?Nebo přesněji vsadit za první projekt ten projekt druhý kde jsou midi a wav traky?To chci už asi moc?
zatimco mas otevrenej projekt, muzes otevrit druhej a z nej drag&dropovat do toho prvniho. pokud pretahnes audioeventy ze staryho projektu do prazdnyho mista v aranzi novyho projektu, zkopirujou se i pluginy na insertech staryho projektu.

mkdaw

Příspěvek od mkdaw » 18 úno 2011 11:05

Tak to je tak jednoduchý.A to mě nenapadlo?No fakt to funguje.Ale jenom u Wav traku uplně skvěle.Akorát u midi traku kde je řiřazen instrument to o ne e.Ale dík za nákop.

Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 18 úno 2011 11:31

mkdaw píše:Tak to je tak jednoduchý.A to mě nenapadlo?No fakt to funguje.Ale jenom u Wav traku uplně skvěle.Akorát u midi traku kde je řiřazen instrument to o ne e.Ale dík za nákop.
nz. v cubase je dost skrytejch vychytavek, na druhou stranu vyrobce propaguje ficury, co podle me nejsou moc uzitecny nebo pripadne nefungujou (loopmash?).

mkdaw

Příspěvek od mkdaw » 18 úno 2011 16:13

Brooklyn / juanita juarez píše:
mkdaw píše:Tak to je tak jednoduchý.A to mě nenapadlo?No fakt to funguje.Ale jenom u Wav traku uplně skvěle.Akorát u midi traku kde je řiřazen instrument to o ne e.Ale dík za nákop.
nz. v cubase je dost skrytejch vychytavek, na druhou stranu vyrobce propaguje ficury, co podle me nejsou moc uzitecny nebo pripadne nefungujou (loopmash?).
Tak je jasný že je tam asi těch vychytávek hodně.Já je ale všechny nikdy nepoužiju.Beru to jako když nahrávám na pás.Tak že celkem jednoduše,akorát mám prostě vždy pár taktů nějakýho nápadu a pak je dávám dohromady a hle je s toho píseň či podklad a tady jsem je prostě chtěl nějak sloučit abych to nemusel nějak renderovat anebo je ruzně lepit.

Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 27 úno 2011 22:23

mimochodem, audio eventy se zkopirujou nejen s audio insertama, ale i s pripadnejma automatizacnima krivkama v puvodnim projektu nakreslenyma. to je dost cool.

Odpovědět