V Cubase 5 záhadně nejde spustit EZ Drummer

Sekvencery Cubase VST / SX a Nuendo
Odpovědět
Anders

V Cubase 5 záhadně nejde spustit EZ Drummer

Příspěvek od Anders » 02 lis 2011 22:32

Zdravím, tento problém jsem nenašel vůbec nikde.

Mám nově Cubase 5, kvůli přetahování Midů z EZ Drummera. Problém je v tom, že mi EZ drummer nějak blbne. Dám VST instruments - EZ Drummer a zeptá se to na vytvření midi stopy, ať dám cokoli tak se potom EZ Drummer neobjeví. Zobrazení pomocí éčka nefunguje. Ze začátku mě fungoval normálně ale teď už ne.

Ted jsem zkusil dat na první místo VST instruments EZD a na druhý jsem ho dal také a objevil se, problém je teď ale že se na čítá strašně pomalu, podle odhadu se to načte za půl hodiny.

Tak jsem to vypl a zapl a teď už se zobrazí až když dám EZD na tři místa ve VST I. Když dám freeze tak mi to napíše "instrument is not connected, freeze is not possible" a to i na tom, který se zobrazí.

Zkoušel jsem přeinstalovat Cubase a žádná změna. Na Cubase SX mi funguje EZD bez problémů (nejdou tam ale přetahovat midi).

Pomohl by mi s tím někdo?

Poklop

Re: V Cubase 5 záhadně nejde spustit EZ Drummer

Příspěvek od Poklop » 02 lis 2011 23:47

Zkoušels přeinstalovat toho EZD ?
Další věc, někdy zdání klame. Zkus i víc jiných VSTi jestli se chovaj normálně, abys vyloučil, že se chyba týká i jiných pluginů.

edit:
Aha, teď koukám, žes instaloval nově C5.
Mno, tys tam nechal tu SX? I to může bejt problém.

Anders

Příspěvek od Anders » 03 lis 2011 01:11

EZD jsem nezkoušel přeinstalovat, musel bych si ho stáhnout. Z téhož důvodu se nechci zbavovat SX, ale asi ho smáznu, někde jsem na foru zahlédl že to není dobré mít oba. Jiné VST jsem si tam neinstaloval, zkusím nainstalovat celou sadu. Jo ještě jsem zapomněl na to že když Cubase spustím, hodí to error "Exception Processing Message c0000013 parameters 75b4b7c 4 75b4bf7c 75b4b7c" ale jde to přeskočit.

Poklop

Příspěvek od Poklop » 03 lis 2011 01:15

To je určitě divný. Mrkni co o tom píšou v google.
http://www.google.cz/#q=Exception+Proce ... 0&bih=1017

303

Příspěvek od 303 » 06 lis 2011 16:48

Mě se stává občas na cubase 5 něco podobnýho ....nahodim vst instrument do projektu , ale nezobrazí se mi ...dělá mi to hlavně korg m1 a groveagent .Tušim že je problem s rozlišením monitoru mam to 1440X900 a je to zrejmě malo pro cubase 5 .Musim to chvily zkoušet nahazovat na jiný midi stopy a věčinou se to pochvily vokáže.No těžko říct estly je to tvůj problem ..každopadně dva cubasy asi neni dobrý mít nainstalovaný .

Odpovědět