Zablokovaný MIDI port u Cubase 7

Sekvencery Steinberg Cubase a Nuendo
Odpovědět
markuc

Zablokovaný MIDI port u Cubase 7

Příspěvek od markuc »

Stala se mi taková zvláštní věc, při natáčení MIDI stopy z klávesnice Arturia Analog Factory najednou přestaly jít z této klávesnice do Cubase MIDI data. Po všech možných restartech a resetech MIDI portů se mi to již nepodařilo rozchodit. Měl jsem podezření na tu klávesnici, ale pod Reaperem normálně funguje.
V C7 jiná klávesnice přes jiný MIDI port taky funguje bez problémů.

Napadá vás někoho, co to může být ?

Díky za reakce.

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Zablokovaný MIDI port u Cubase 7

Příspěvek od Pytkin »

no v midi portoch je zapnuta ?

markuc

Re: Zablokovaný MIDI port u Cubase 7

Příspěvek od markuc »

Samozřejmě je.

markuc

Re: Zablokovaný MIDI port u Cubase 7

Příspěvek od markuc »

Tak záhada vyřešena, jen netuším jak ... dnes jsem zapnul comp a oba porty jedou v pohodě ... několik dní jsem tu Arturii prostě nemohl rozchodit. :?: :?: :?:

Uživatelský avatar
dJR
Příspěvky: 229
Registrován: 10 říj 2012 12:07

Re: Zablokovaný MIDI port u Cubase 7

Příspěvek od dJR »

Já mám s C7 ještě větší záhadu. Jako MIDI IN používám klasický DIN konektor na svém MOTU interface, protože mám z klimpru taky jen klasiku DIN MIDI OUT výstup... No a když je MOTU připojem k PC přes USB, není problém. Když je MOTU připojen přes Firewire, tak někdy zůstávají vyset tóny... To se děje jen s C7...

markuc

Re: Zablokovaný MIDI port u Cubase 7

Příspěvek od markuc »

No to je taky dobrý :) ... ale aspoň máš řešení, prostě připojíš MOTU přes USB a je to. Já mám taky MOTU, ale mkII, tam je jen firewire, ale nic nezlobí. Zkoušel jsi nějak laborovat s ovladačema ? Teď jsou mám pocit na jejich stránkách nějaký nový ... nebo naopak zkusit nějaký starší.

Odpovědět