Amy Winehouse

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Cyril

Příspěvek od Cyril »

martinrx: tak vitej ve fanklubu :)

martinrx
Vybavení

Příspěvek od martinrx »

jj já už to slyšel dávno a několikrát - ale jen tak v autě když jsme jeli na hraní, ale když si to pustím tady na bedýnkách v klidu tak to teda zírám.

je dobře že se někdo snaží hudbu neustále někam posouvat a inspirovat se u starých mistrů.
když tohle oblepí kolem nesmírně talentované mladé dívčiny, je to radost.
:)

SadLuck

Příspěvek od SadLuck »

Na Rehab + klip jsem koukal několik dní v kuse :) ... kupodivu ale nevydržím mít ve sluchátkách celé album a poslouchat ho.. když je toho moc, nějak to na mě nefunguje.. ale skvěle jde dohromady třeba Rehab a Joss Stone - Arms Of My Baby

lep

Příspěvek od lep »

Ja mam Amy moooc rada... Od prvniho zahlednuti Rehabu na MTV jsem z ni uplne mimo...
Ale obavam se, ze to s ni asi dopadne dost spatne... teda pokud ji jeji otec nezbavi svepravnosti - jako ten od Britney Spears...

A jinak jsem cetla, ze texty si pise sama a jsou hodne inspirovane jejim zivotem - viz. rehab... Cela ta prulomova deska je hodne ovlivnena po strance textu rozchodem s ted uz manzelem Blakem... V te dobe taky dramaticky zhubla... Pak se udelala slavnou a najednou se ten pan vratil a vzal si ji... Skoda, ze ho pak hned zavreli do vezeni a tedka to vypada na rozvod... :)

Cyril

Příspěvek od Cyril »

lep: oni muzou otcove zbavovat svepravnosti? :) Kazdopadne ja si myslim, ze nejaka zaminka (ucel sveti prostredky) by se prece nasla snadno, vzdyt fetuje i verejne na koncertech (viz youtube), atd. atd., ja nechapu, proc ji soud neumisti do lecebny... otazka ale je, jestli by to pomohlo, kdyz by to bylo nedobrovolne... mozna by to ale jeji sance precijen zvysilo... krava blba

(tohle uz neni moc vtipny... http://www.whenwillamywinehousedie.com/)

SadLuck

Příspěvek od SadLuck »

"Mr. Or Mrs. Death winner will be rewarded with a iPod Touch." Hezké... ono tohle je ale snad na každou "rizikovou" celebritu, ne? .. taková britney bývala v tomhle ohledu populární..

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 »

Mě se to co dělá moc nelíbí...popravdě jsem toho ani moc neslyšel a ani nemusím, mě ten Rehab celkem stačí. Je to divný, mám radši víc pop a elektroniku. Mě se víc líbí Katty Perry, akorát to už mě nebaví, je to dost jednoduché a průhledné.
Co se Rehab týče, tak jsem si pouštěl několik Live verzí z YouTube a mráz po zádech mi z toho nejezdí, nemusím to tedy slyšet znovu.

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Jindy2: poslechni si neco jinyho nez Rehab... to je takova celkem netypicka pisnicka pro ni. Jinak me se moc libej ty podprahovy vlivy elektroniky, co v ty hudbe ma (treba u bicich to nekdy cejtim). Ale hlavne jsou to proste nadherny pisnicky.

lep

Příspěvek od lep »

Cyril píše:lep: oni muzou otcove zbavovat svepravnosti? :)
... no v Zemi velkych moznosti zrejme ano... U Britney Spears stacilo otci u soudu dokazat, ze v souvislosti se svym psychickym a fyzickym stavem, neni schopna postarat se o sve zalezitosti a sve deti a bylo to... Ted otec rozhoduje (spolecne s jejim bratrem, ktery je taky porucnik) o jejich penezich a majetku. Zatim je to prodlouzeno soudem do zacatku noveho roku a pak bude dalsi soud, kde se uvidi...
A deti ji vzali uplne a dali je byvalemu manzelovi, takze ten ji je ted podle rozvrhu pujcuje...
:)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 »

Cyril: no třeba zkusim...je to ale hrozná fetka teda ;)

c9000

Příspěvek od c9000 »

co na tom že je to fetka v 60tých letech fetoval každej druhej a vznikaly legendární a geniální věci který nebudou zapomenuty. Drogy mají ve spoustě případu ten pozitivní účinek na muziku, a muzikantum se otevírá jinej pohled na spracování tý muziky. A pokud se děfče ufetuje, pro ní to bude jen slušnej plus a jistota že neskončí jako Zagorová :wink:

c9000

Příspěvek od c9000 »

neodolal jsem a stahnul si tu poslední desku, není to uplně muj šálek , trochu mi to připomíná Duffy ale dobrý, co mě hoodně baví je produkce, zvuk a aranzma skldeb, jinak mi tam chyběj rychlejší songy. Nevím proč ale ta ženština mi připomíná Cobejnovu vdovu Cartny :D

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko »

zajimave je spojeni Daptones, Amy a Mark Ronson... nikdo z nich neni poradne cerny... popojedem. Ale tak to asi kazdy vi, ze v tom maji prsty Daptones. Mam rad jejich pristup ke zvuku...

lep

Příspěvek od lep »

Tak jenom maly update na Amy... Zatimco ona skotacila na dovolene v Karibiku, tak jeji manzel se rozhodl, ze se s ni rozvede... Ona tvrdi, ze mu to nedovoli, ale jeho rodina hlasi, ze on to tentokrat mysli vazne... Mam pocit, ze nas ceka dalsi vesela rvacka o velky prachy!

A jeste pro srandu - ve stejne dobe - teda behem dovolene v Karibiku - vykradl nekdo Amy barak v Camdenu a sebral sbirku cennych kytar a nahravaci equipment... :)))) Zustala ji jenom kajtra, co si s sebou vzala na dovcu - ta kterou dostala od Universalu za to, ze vyhrala loni Grammy.

No ma to blby holka...

Cyril

Příspěvek od Cyril »

lep: a to sem jeste cetl, ze se na ty dovoleny kurvila s... jakzese jmenoval? Videl jsem i fotku... ale prej ji moc nechtel... :)

Odpovědět