Burial - Untrue

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Odpovědět
Ricardo

Burial - Untrue

Příspěvek od Ricardo »

Jsem si docela jistej, že tohle bude pár z vás zajímat, teda pokud jste již nečetli:

http://blackdownsoundboy.blogspot.com/2 ... urial.html

+ diskuse na KVR:

http://www.kvraudio.com/forum/viewtopic ... sc&start=0

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez »

to jsem zrovna cetl, hezky rozhovor!

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk »

Pekne zajimave to album :)

Fractal

Příspěvek od Fractal »

no me to zas tak nepřekvapuje ze používá jenom soundforge, resp. ne zas až tolik
v prvnich 30 sekundach až minutě tracku ukáže všechen materiál a pak tu bublinu nafukuje nesnesitelně dlouho... kdyby byli ty tracky o půlku kratší, by se mi to líbilo víc, resp. by mě to nenudilo k smrti, no jo no "pohřeb"...

nevím jestli se tomu říká dupstep neboco, dubovou příchuť to má, to jo... celkově vinylový sound (teď nemyslím to, že tam jsou samply praskání desky); atmoška vynikající, ale nepříjde mi strašidelná, jak někdo někde prohlašoval v nějaké recenzi; basy krásně tupé a hluboké samozřejmě, jak jinak

Ricardo

Příspěvek od Ricardo »

Fractal píše:no me to zas tak nepřekvapuje ze používá jenom soundforge, resp. ne zas až tolik
v prvnich 30 sekundach až minutě tracku ukáže všechen materiál a pak tu bublinu nafukuje nesnesitelně dlouho... kdyby byli ty tracky o půlku kratší, by se mi to líbilo víc, resp. by mě to nenudilo k smrti, no jo no "pohřeb"...
:lol: dobrá kritika

Když jsem to slyšel poprvé, skoro mě to neoslovilo. Pak se mi ale v hlavě zůstala taková nejasná melodie z Archanděla, a tak jsem to poslechl znova.. Objevili se věci, který jsem předtím neregistroval. Začalo se mi to líbit. Hlavně 2 nebo 3 tracky, o kterých jsem přesvědčenej, že jsou silný. Zbytek už nevydržím poslouchat, výplň. Je to trochu takový rychle splácaný, prej dělá track max. 2 dny. Docela mazec - nasekat 24 alb za rok :P

Nicméně ty změny pitche na vokálech atp. si nedovedu představit dělat bez sequenceru..
Fractal píše: nevím jestli se tomu říká dupstep neboco, dubovou příchuť to má, to jo... celkově vinylový sound (teď nemyslím to, že tam jsou samply praskání desky); atmoška vynikající, ale nepříjde mi strašidelná, jak někdo někde prohlašoval v nějaké recenzi; basy krásně tupé a hluboké samozřejmě, jak jinak
Zvuk a atmosféra se mi taky líbí. Jo jo basy zněj moc sametově.

abuse

Příspěvek od abuse »

B: Fuck that. If my tunes sounded like Herbalizer or some shit, I’d shoot myself. I’d throw myself under a train at Clapham Junction.

Fractal

Příspěvek od Fractal »

[quote="Ricardo"]
Když jsem to slyšel poprvé, skoro mě to neoslovilo. Pak se mi ale v hlavě zůstala taková nejasná melodie z Archanděla, a tak jsem to poslechl znova.. [/quote] jo tak to mi zůstalo v hlavě taky... celý večer po prvním poslechu :)

Sukowach

Příspěvek od Sukowach »

Spíš v tom sou slyšet prvky 2stepu :) ale s takovým dubovým soundem...

Odpovědět