Deadmau5 - Where's the drop (album s orchestrom)

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Odpovědět
dendy
Vybavení

Deadmau5 - Where's the drop (album s orchestrom)

Příspěvek od dendy »

Deadmau5 pozna asi kazdy kto sa pohybuje v elektornickej tanecnej muzike... len teraz som zistil ze tento rok vydal album s orchestrom, sanka dole, orchestralne prerabky jeho skladieb, uplne najviac dobre..

lavender

Re: Deadmau5 - Where's the drop (album s orchestrom)

Příspěvek od lavender »

ja som to vo velkom preskakoval v release radare ked to vyslo. strasne ma to otravovalo, musis byt insider v jeho tvorbe aby ti to nieco povedalo. a to ja nie soma ani sa mi byt nechce. usividne album nie pre mna :D

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

ja som ho celkovo dlhe roky ignoroval, teda vedel som ze niekto taky existuje ale to bolo asi tak vsetko...

poslednou dobou som si nejako nasiel cestu k jeho tvorbe a uplne ma zaujala, moc na bavia hlavne tie jeho 8+ minutove dlhe veci... tiez po zhliadnuti par rozhovorov s nim a toho jeho masterclass mi je aj ludsky sympaticky... no ziskal si ma :-)))

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky »

Dik Dendy! To ze jeho veci nejsou muj salek kavy , ale je to sympatak se super studiem a hudbe rozumi sem vedel. Tohle je ale prvni album, ktery se mi od nej opravdu libi. :palec+:

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

Inak mimule som sa strasne smial, cital som ako vznikla jeho prezyvka "Deadmau5" ... ze raz chatoval s kamosmi a zrazu mu vypol komp.. tak ho rozobral a zistil ze vnutri je mrtva mys - skrat :-D Potom si chcel vraj dat nick na chate "deadmouse", co bolo ale moc dlhe (len 8 znakov bolo povolenych) - tak si dal Deadmau5 :-D

Odpovědět