freeRECORDS - Nahrávejte zdarma

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
delay

freeRECORDS - Nahrávejte zdarma

Příspěvek od delay »

Mě to chodí mailem tradičně a je to pro mě daleko nebo to nevyužiju, pokud by někdo měl zájem, kontaktujte je a nechte si poslat objednávkový formulář...

Nabídka freeRECORDS

Pro velký zájem a kladný ohlas desítek spokojených skupin, opakujeme naši nabídku. Prvním nejrychlejším zájemcům pořídíme nahrávku zdarma. Otestujte si kvalitu zvuku a služeb nahrávacího studia freeRECORDS. Tato nabídka je časově omezena a platí pouze do obsazení zbývajících volných termínů, proto neváhejte a rezervujte si vhodný termín právě teď.

Termíny:
Tento projekt platí do konce října 2008. Aktuální volné termíny: Srpen: 28, 29. Září: 4, 5, 16, 17. Říjen: 9, 28.

Jak na to?
Objednávku (viz. příloha) vytiskněte, vyplňte, podepište a zašlete (nejlépe doporučeně) na naši níže uvedenou poštovní adresu, případně faxem, či mailem.

freeRECORDS
Závodu míru 66, 360 17 Karlovy Vary, Czech Republic
Tel.: +420 353561282 / Fax: +420 353540904
Email: info@freerecords.cz / Web: www.freerecords.cz

Proč to vlastně děláme?
- Chceme Vám zdarma demonstrovat kvalitní zvuk, přístup a zázemí nahrávacího studia freeRECORDS.
- Chceme Vám pomoci s kvalitní propagací v klubech, festivalech, rádiích, soutěžích, atd.

Nahrávací studio freeRECORDS (dříve MusicService 2000-2007 a ještě dříve Attack 1997-1999) za svou desetiletou praxi realizovalo více než 400 projektů, např. 100°C, UDG, Bow Wave, Tygr Gang, Motorband, Pestalozzi, Proměny, Elvis Gott Superstar, Boron, Tudor, Workshop, Aušus a řadu dalších.

Těšíme se na úspěšnou spolupráci.

Ricardo

Příspěvek od Ricardo »

mě taky :(

kdo je ten spammer??

delay

Příspěvek od delay »

To asi není spam...

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

K tomu můžu řict jediné. Měl jsem tady nedávno na mastering CD kapely nahrané a smíchané právě v tomto studiu ... větší hrůzu jsem snad ještě neslyšel: přebasované, šílený hall na všem, vokály skoro neslyšitelné atd. Zmíněná kapela tam za to zaplatila 50k ... a ještě jim s tím dělali problémy (nechtěli vydat mix bez nějakých extra příplatků atd.)

I zadarmo by to bylo hodně předražené ...

Wohma

Příspěvek od Wohma »

Pokud je nekdo z okoli Varu a chce si vyzkouset, jaky je to nahravat ve studiu, tak proc ne. Ale pokud se nejaky studio musi takhle vnucovat, tak to uz samo o sobe neco o kvalite vypovida...

Ricardo

Příspěvek od Ricardo »

no vzhledem k tomu, že mi to od nich už přišlo min. 2x na mejl, aniž bych je jakkoliv kontaktoval, to nemůžu považovat za nic jinýho než SPAM!

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Me to chodi uz leta... co k tomu rict, no, darovanymu koni na zuby nekoukej :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

No vzhladom na vybavu aka tam je , sa nedivim ze nahravka neni nic moc ..

Ale samozrejme .. Ako otestovanie studiovej prace pre zaciatocnika , a zadarmo .. Treba ist skusit !

Jindy2

Re: freeRECORDS - Nahrávejte zdarma

Příspěvek od Jindy2 »

delay píše:Prvním nejrychlejším zájemcům pořídíme nahrávku zdarma.
tak tohle budí dojem, že je to nějaká omezená nabídka, to nahrávání zdarma...ale proč se to potom jmenuje FREErecords ;)

Wohma

Příspěvek od Wohma »

free se nemusi prekladat jen jako "zdarma" ;)

Drumer

Příspěvek od Drumer »

treba proto že mají pořád volno;-)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 »

Wohma: polemizovat nad tim, jestli to je volne nahravky nebo nahravky zdarma nema moc cenu ;)

btw, se mi zda, jako by to studio bylo nekde na chodbe v panelaku, kdyz se kouknete na tu rezii z venku...

thovt

Příspěvek od thovt »

Je to v takovy stary prumyslovy budove, takze skoro v panelaku na chodbe :-)

jackies

Příspěvek od jackies »

Panelák nepanelák, chodba nechodba.
Nájem se platit musí a myslím, že pana Holoubka
nezajímá jestli má nájemce kšeft nebo ne.

Kdo se tady dobře baví na jejich účet, ten ví o provozování nahrávacího studia "zde ošklivé slovo".
Každý se snaží přežít jak se dá.

Podotýkám, že s nimi nemám nic společného.

Wohma

Příspěvek od Wohma »

Ano, az na to, ze sireni spamu je uz tusim v nasich krajich minimalne prestupek, mozna i trestny cin. Mne to taky parkrat prislo, nastesti to vetsinou spadlo do SPAMu, kam to patri.

Odpovědět