Geomystery - Tales From Nowhere (album)

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Odpovědět
Jirka Štolfa

Geomystery - Tales From Nowhere (album)

Příspěvek od Jirka Štolfa »

Ahoj, tak sem dokončil další album plné elektronických podivností:

https://geomystery.bandcamp.com/album/t ... om-nowhere

Tentokrát to jedu přes Bandcamp a dobudoucna mi to příjde jako nejlepší cesta.

Moje oblíbené jsou 4,7,9

IvanB

Re: Geomystery - Tales From Nowhere (album)

Příspěvek od IvanB »

Ja som to zatiaľ som len tak narýchlo preklikal, ale už prvý dojem celkom dobrý človeče... Určite dám full v kľude a potom dám veľmi konkrétny feedback :wink:

IvanB

Příspěvek od IvanB »

Tak dal som to celé, ale začalo ma to baviť až od tracku č. 7, zrejme bol zámer dať nakoniec takéto pohodovky. Ale musím povedať, že si ma prekvapil práve tými poslednými štyrmi vecami. 1-7 ma žiaľ nezaujali vôbec, sorry, ale neviem si tam nájsť nič chytľavé, hudobne spracované OK, ale umelecky neviem prísť takémuto niečomu proste na chuť, nebadám v nich žiadnu zmysluplnú štruktúru, žiadny vývoj, ani charakter instrumentov ma tam veľmi nebavi, hlavne track č. 6 - to som ani nedopočúval, to mi prišlo ako nepremyslená improvizácia, navyše s nešťastným výberom zvukov...

Ale o to viac ma bavili tie posledné 4, tie si určite ešte pustím, príjemné veci s konečne špecifickou atmosférou, na tie fakt palec hore!. Takže u mňa 40% zo 100% :?

Jirka Štolfa

Diky. Strukturu ma vetsina tech skladeb, akorat to nemusi byt hned na prvni poslech citelne. Nepromyslene to urcite misty je a to sou podle me ty nejlepsi casti. Ale jestli jsi to dal od zacatku az do konce, tak klobouk dolu, to bych nedal ani ja.

tony9

Příspěvek od tony9 »

Poslechl jsem si 1 Second breath. 7 Zero inn a 10 Like clouds.
Moc se mně líbí zvuk, vyváženost těch skladeb a všechny skladby se mně líbí celkově.

Máš potenciál dělat akustickou hudby, ale to ty asi nechceš.

Já čistě elektronickou hudbu poslouchám velice málo, takže se nechci pouštět do nějakých recenzí.
Nejspíš rozumíš tomu co děláš a celkově je to fajn hudba.

Jirka Štolfa

Díky Tony, akustickou hudbu mám moc rád a docela rád si brnkám na ak.kytaru a dřív sem hrál i na sitár. Víc mě ale baví nepředvidatelnost zvuku syntezátorů a věci co dělám sou vždycky z části postavené jenom na zvucích (bez hudebního kontextu). Kdybych se narodil o 200 let dřív, nebo o 200let později, tak určitě hraju jenom akusticky. Takhle si užívám toho daru časoprostoru tvořit na syntezátorech a samplerech. Ale beru to jako moc dobrý nápad,že bych si podobné skladby jak dělám střelil jenom z ak. nástrojů/zvuků.

Odpovědět