Madona

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Odpovědět
peteness

Madona

Příspěvek od peteness » 21 zář 2015 12:05

Tentokrát jen kytara. P?vodní videjí?ko se mi poda?ilo po dvoudenní práci neš?astnou náhodou smazat. Tohle je náhradní ?ešení.

MDudas

Re: Madona

Příspěvek od MDudas » 22 zář 2015 03:26

Tie posterizovane casti videa su uplne super! Zaujimave a pritom esteticky uspokojive.
Ostry prechod na spevaka sa mi moc nelubi - nejako to nejde dokopy. Chcelo by to nejaky lepsi bridge.
Taktiez - non-stop pohlad "do nebes" uplne nefunguje. Spevak sa musi pozerat aj do kamery alebo na nieco. Toto vypada, jak by cele video spominal, kde bol vcera vecer a kde nechal doklady... :)
Frazovanie ... je obcas az moc blaznive.
A preco 6 minut ?

peteness

Re: Madona

Příspěvek od peteness » 22 zář 2015 11:52

vsechny namitky beru, vicemene o nich vim. Frazovani mohlo byt citlivejsi, promyslenejsi, uznavam. No, je to takhle, co uz. Je to moc dlouhe, i kdyz uz jsem to hodne prostrihal. Musel bych vyhodit casti, ktere jsou dulezite, a nedostalo by se to pod 5 minut. To video je jinak takovy kompromis. V puvodnim, co se ztratilo, bylo vice strihu (notas se kousal, prubezne jsem ukladal, az jsem ulozil prazdnotu, ktera se tam nevimproc objevila). Tam jak zpivam, se to co treti slovo stridalo. Byly tam zabery jak jedu na kole, z konirny, z vyletu na Jested, z botanicke. Nakonec za jedno odpoledne vzniklo tohle. Sedel jsem pred telkou, cumel na klipy. Myslel jsem, ze jak mi to bude hazet barevne svetylka na oblicej, tak z toho po protazeni tim barevnym filtrem vznikne neco zajimaveho. Coz se nestalo. Aby to bylo zajimavejsi, dal jsem v tech mistech jeste jiny filtr, takove prouzky. Dost pracne jsem to automatizoval - jenze ty se bohuzel nejak nevyrenderovaly. Render trval pres tri hodiny. Vzhledem k tomu, ze to ostatni se neposralo, jsem rad aspon za tuhle podobu.

Odpovědět