Rozjíždím business

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Odpovědět
jakubkout

Rozjíždím business

Příspěvek od jakubkout » 04 zář 2014 19:23

Ahoj,

po asi dvou letech nějákého toho plánování začínám rozjíždět business s tématikou audio služby, graphic, webdesign a entertainment...

Protože já sám to už nestíhám, potřebuji nějáké šikovné lidi, kteří by mi pomohli

Konkrétně :

1,do konce roku chci vytvořit a prodávat transcription book jazzových sol a pravděpodobně i rockových - dělám to sám a pak nestíhám ostatní věci, potřebuji někoho kdo bude mít opravdu hodně dobrý sluch, umět noty a dokáže transkripci napsat ideálně bez chyb a v nějákém normálním časovém rozmězí, jedná se jak o transkripce pro hlasy v C, tak i pro Bb a Eb

2,hledám někoho, kdo je schopen vytvořit kvalitní jam tracky, které chci ke konci roku taktéž prodávat.

3, zároven hledám někoho kdo rád píše (VÝHRADNĚ V AJ) a zajímá se o audio, video, design a zábavní průmysl celkově a bude ochoten dodávat zajímavé a aktuální články.

Web stránky jsou v podstatě hotové, akorát potřebuji nějáký materiál, to co jsem udělal já sám ještě nestačí, protože zkrátka nestíhám dělat všechno a kvalitně.

Prosím aby se mi ozvali jen vážní zájemci, nejraději bych si to dělal celé sám, tak to ale už nejde.

Tento "projekt" není lokální a tudíž se nezaměřuje jen na ČR, je potřeba lidí kteří se orientují v zahraničních produkcích a trendech, zejména UK a USA.

Ideálně se mi ozvěte na email - jakubkout@gmail.com , budu se ale snažit sledovat tuto stránku.

dedko
Vybavení

Re: Rozjíždím business

Příspěvek od dedko » 05 zář 2014 20:10

Tak na toto som zvedavý, ako zákazník...

Odpovědět