Slovensko ma talent

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Odpovědět
Cundo
Profesionál

Slovensko ma talent

Příspěvek od Cundo »

Na gitaristi.sk sa rozprudila vasniva diskusia,kde polemiku okolo gitaristu Ronyho ukoncil az nekompromisny zasah admina.Pre mna je ale z viacerych dovodov zaujimavy tento clovek:
Co na to kriticka obec ezone?

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

mne sa pacil ..

bassline

Příspěvek od bassline »

to je on ?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wL2ts4L7 ... re=related[/youtube]

Nie som sice gitarovy odbornik, no podla mna Wylda z No More Tears a Perry Mason zahral v pohode, spoznal som to...ale original je original :D...

pre porovnanie:

-0:33
-3:08

cundo: kde je ta diskusia na gitaristi.sk ?

Cundo
Profesionál

Příspěvek od Cundo »

cundo: kde je ta diskusia na gitaristi.sk ?
http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,68106.0.html

Cundo
Profesionál

Příspěvek od Cundo »

Po vysledkoch sutaze SMT vidim,ze som urobil neprezieravu vec-zalozil temu v hudobnych projektoch.Na smetisku sa mohla este popretriasat.V kazdom pripade som si overil,ze kazdy naznak serioznejsej hudby posobi na Slovac ako alergen.

rastis

Příspěvek od rastis »

Cundo píše:...V kazdom pripade som si overil,ze kazdy naznak serioznejsej hudby posobi na Slovac ako alergen.
preco myslis ?

Hupox

Příspěvek od Hupox »

Mne sa ten maly chlapec tiez pacil.
MacBookPro, MainStage 3, Soundcraft UI24R, Adam Audio T5V, Yamaha Modx8

Cundo
Profesionál

Příspěvek od Cundo »

Rastis:nie je to pomaly tak,ze aj poctivy rock sa stava minoritnym zanrom? Nehovoriac o vaznej alebo alternativnej hudbe.Podla mna uprednostnili divaci pozlatko pred hudbou.
Aranžovanie, tvorba a nahrávanie hudby.

Hupox

Příspěvek od Hupox »

Pozri. Zober si vsetkych vitazov podobnych sutazi a reality show co uz prebehli za 4 roky u nas.
Ked si vypises vsetky ich mena a spomenies na nich .... Tak vidis co sa nam Slovakom paci. Vivat Erik - Vyvoleni. :D
MacBookPro, MainStage 3, Soundcraft UI24R, Adam Audio T5V, Yamaha Modx8

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

myslim ze netreba chodit ani k reality show.. staci pozriet do parlamentu a vidis co za zgerba sa slovakom paci :))))

gitaram moc nerozumiem ale na to kolko mal chalanko maly rokov a na to ze sa tomu venoval 2 roky tak bol uzasny !!

kexik

Re: Slovensko ma talent

Příspěvek od kexik »

Cundo píše:Na gitaristi.sk sa rozprudila vasniva diskusia,kde polemiku okolo gitaristu Ronyho ukoncil az nekompromisny zasah admina.Pre mna je ale z viacerych dovodov zaujimavy tento clovek:
Co na to kriticka obec ezone?
to je harry poter, nie?

Cundo
Profesionál

Příspěvek od Cundo »

Hej,Harry Potter z H e ľ p y...
Aranžovanie, tvorba a nahrávanie hudby.

rastis

Příspěvek od rastis »

Cundo píše:Rastis:nie je to pomaly tak,ze aj poctivy rock sa stava minoritnym zanrom? Nehovoriac o vaznej alebo alternativnej hudbe...
jasne, ze je rock mensinovy zaner, ktory nikoho nezaujima. ale nevadi mi to, nikdy nebolo jednoduchsie dostat sa k hudbbe, ako dnes, takze nie je nad cim plakat.
Cundo píše:...Podla mna uprednostnili divaci pozlatko pred hudbou...
vsak ale to je v poriadku. hlavne podme hovorit o vysledku - to co vyhralo bolo paradne secvicene cislo partie, co na sebe makala roky. a to co predviedol ten chalan s gitarou bolo zaujimave do tej miery, ze mal iba 12 rokov. cim nechcem spochybnit jeho talent ani nic, znelo mu to velmi dobre, ale keby to predviedol 18 rocny gitarista, tak je to cista obohrata vata. z mladeho chalana pravdepodobne nieco bude a mozno aj nie, to je jedno, ale ak by tu sutaz vyhral, nebolo by to spravodlive voci vykonom inych.

hlavne - blba TV Show, skoda o tom debatovat :)

Odpovědět