Vyšel mi další singl - Way of Love

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
vasek

Re: Vyšel mi další singl - Way of Love

Příspěvek od vasek »

Já myslím, že je trapné nazývat se projekt, pokud jsem udělal 2 skladby. Pokud je to něco soustavnějšího, tak je to u mě OK a na počtu lidí vůbec nezáleží.

ZFarkas
Vybavení

Příspěvek od ZFarkas »

a co to nazvat podobne jako ve vazne hudbe? Ja nevim, treba Fóglovo kvarteto. Az se te budou ptat kolik vas tam hraje, reknes ze 3, az se zeptaji kdo, tak rekni ja a brácha, kdyz se zeptaj jestli mas brachu tak rekni: ne, proč?

vasek

Příspěvek od vasek »

ZFarkas: no ty jsi ten pravej - skladby máš kde?

MDudas

Příspěvek od MDudas »

ZFarkas píše:
18 pro 2019 16:59
a co to nazvat podobne jako ve vazne hudbe? Ja nevim, treba Fóglovo kvarteto. Az se te budou ptat kolik vas tam hraje, reknes ze 3, az se zeptaji kdo, tak rekni ja a brácha, kdyz se zeptaj jestli mas brachu tak rekni: ne, proč?
:palec+: :lol:

IvanB

Příspěvek od IvanB »

vasek píše:
18 pro 2019 11:03
Borec ale o projektu nic nepsal - pro pořádek.

Ale dal to do témy “Hudební projekty”. Nakoniec, je to úplne jedno...

biscuit

Příspěvek od biscuit »

reaktoplazmar: hele, ja nevim. jsem na to haklivej, ale u tebe by mi to z nejakejch duvodu asi nevadilo. myslim, ze mi spis vadi ten podtext, kdyz cejtim, ze nekdo chce bejt za kazdou cenu dulezitej, ale potaci se spis na hrane trapnosti. ono je to o celem kontextu. takovej clovej zpravidla nepouzije jen tenhle termin, ale celej se doslova hemzi anglicismy. a nejlepe temi, pro ktere mame v cestine hned nekolik vlastnich slov :-) to pak uplne rostu, zvlast kdyz se ukaze, ze dotycny vlastne ani moc anglicky neumi, coz tomu da jeste absurdnejsi rozmer.

dano
Vybavení

Příspěvek od dano »

Na druhej strane, chalan proste robi, co ho bavi a nikomu tym neublizuje. No a nejako hlavne nevidim zmysel sa tu na nom odbavovat na dvoch stranach.

IvanB

Příspěvek od IvanB »

dano, to už bude tým rutinérstvom niektorých dlhodobých členov tuto... :mrgreen: každopádne, a už som to tu spomínal, tiež sa mi veľmi nepáči ten cynizmus občas. chalan sa chcel pochváliť - OK, keď sa opýta - OK, ale názor sa dá sformulovať aj bez zosmiešňovania, všetci sme s hudbou nejak začínali

Odpovědět